Plebiscyt SMS zakończony!

Smsowy plebiscyt polegający na wyborze dwunastu najbardziej zasłużonych zawodników w historii częstochowskiego żużla dobiegł końca! Kibice mieli możliwość wziąć udział w głosowaniu przez tydzień. Najwięcej głosów uzyskał Grigorij Łaguta, drugi był Sławomir Drabik, natomiast podium zostało uzupełnione przez Joe Screena.

Zawodnicy, którzy znaleźli się w pierwszej dwunastce trafią do kalendarza na rok 2012. Prace nad projektem rozpoczną się niebawem. Klub będzie chciał jak najszybciej udostępnić możliwość zakupu kalendarza. Jak już informowaliśmy, jego cena wynosić będzie 50 złotych. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na akcję “Kibice budują drużynę na sezon 2012!”. Jej głównym celem jest sfinansowanie części kontraktu zwycięzcy plebiscytu, Grigorija Łaguty.

Ponadto pragniemy poinformować, że środki pozyskane z wysłanych smsów wynoszą dokładnie 2933 zł. i 88 gr.

Kalendarz utworzą (kolejność wg miejsca zajętego w plebiscycie):
1. Grigorij Łaguta
2. Sławomir Drabik
3. Joe Screen
4. Józef Jarmuła
5. Józef Kafel
6. Sebastian Ułamek
7. Bronisław Idzikowski
8. Ryan Sullivan
9. Bernard Kacperak
10. Marek Cieślak
11. Stefan Kwoczała
12. Rune Holta

Zobacz także:

Komentarze kibiców (6)

 1. Kacorek89 pisze:

  Dwunastka najwspanialszych zawodników. Najważniejsze, że mój ulubieniec jest w tej dwunastce. Szkoda, że nie na pierwszym a drugim miejscu, ale jest :)

 2. dmikiewicz2 pisze:

  jeszcze jakiegos ruska dali na 1 nie wiem za co za to ze bedzie w falubazie

 3. Medalik z Krakowa pisze:

  To było trochę jak z Noblem dla Obamy. Na zachęte :) A w sumie to chodzi przecież o 12 która znajdzie się na kalendarzu i lista jest w zasadzie bez zastrzeżeń.

 4. Gadol pisze:

  Smutne, że jednosezonowy (prawdopodobnie) zawodnik wygrywa plebiscyt na najbardziej zasłużonego zawodnika dla Klubu ;/ Ale niestety nic na to nie poradzimy, że świadomość historii Klubu śród dużej części młodych kibiców jest znikoma.

Dodaj komentarz