Nowe gadżety w sprzedaży!

wazne_kibice_oprawa

Nie zapominamy o akcji “Kibice budują drużynę na sezon 2012!”. Do tej pory fani mieli możliwość wsparcia poprzez wysyłanie SMS-ów oraz zakup oficjalnych plastronów klubowych na specjalne zamówienie. Kolejnymi gadżetami, z których całkowity dochód zostanie przekazany na akcję, są okazyjne monety oraz wpinka.

Przygotowaliśmy dla Państwa możliwość zakupu dwóch rodzai monet. Jedna z nich nawiązuje do historii częstochowskiego żużla, natomiast druga przedstawia wizerunek jeźdźca, z powodu którego w ogóle wystartowała akcja – Grigorija Łaguty. Monety mieszczą się w eleganckich opakowaniach, które wzbogacone zostały o krótkie opisy. Ich cena to 50 złotych za sztukę. Można je nabywać w siedzibie klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00 (we wtorki i czwartki do 17) oraz w naszym internetowym SKLEPIE.

Ponadto zdecydowaliśmy się na emisję klubowych wpinek, których koszt wynosi raptem 15 złotych. Zważywszy na wykonanie, jest to nie lada gratka dla kolekcjonerów i pasjonatów. Podobnie jak monety, wpinki można kupować w siedzibie klubu oraz w internetowym sklepie – klik.

Fani w akcji “Kibice budują drużynę na sezon 2012!” zgromadzili do tej pory ponad 7 tysięcy złotych (licznik tutaj). Akcja jednak dopiero nabiera rozpędu. Wkrótce oprócz plastronów, monet i wpinek, do nabycia będą okazyjne medale oraz zapowiadane kalendarze.

Reasumując – obecnie kibice mają możliwość zakupu trzech gadżetów, z których dochód zostaje przeznaczony na oddzielne subkonto. Są to mianowicie plastrony, monety oraz wpinka.

Przypominamy, że inicjatorami akcji byli właśnie nasi drodzy Kibice, którzy chcą częściowo zabezpieczyć kontrakt wspominanego Grigorija Łaguty. Nad projektem czuwa rada sponsorów. Z jednym ze sponsorów przeprowadziliśmy wywiad, który już niebawem ukaże się na stronie. Na łamach serwisu znajduje się również licznik pokazujący ilość zgromadzonych środków.

W przypadku przesyłki zagranicznej bardzo uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: marketing@ckmwlokniarzsa.pl. Uzyskacie Państwo wszystkie potrzebne informacje na temat szczegółów.

Życzymy udanych zakupów! Poniżej prezentujemy zdjęcia nowych gadżetów.

Monety:

Wpinka:


Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

  1. kamilo212 pisze:

    A beda moze bluzy na zime ?? albo normalne bluzy

  2. Dusk pisze:

    sorry ze tutaj ale nie mam pomyslu gdzie moglbym sie o to zapytac
    a chodzi mi o to czy moge gdzies zmienic kolor tla strony na jasny bo oczy bola od tego ciemnego z bialymi napisami :|

Dodaj komentarz