Instalacja monitoringu nie będzie przeszkodą dla Włókniarza

logo_ckmwlokniarz

W ostatnich dniach w mediach pojawiły się informacje dotyczące instalacji monitoringu na Arenie Częstochowa. Do końca maja na częstochowskim stadionie musi być zamontowany monitoring spełniający zapisy zawarte w ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych. Prace przy instalacji systemu monitoringu nie wpłyną na rozgrywanie meczów Dospel CKM Włókniarza na swoim stadionie.

Włodarze Lwów doszli do porozumienia z władzami miasta, które przekaże odpowiednie środki na montaż monitoringu i nie ma żadnego zagrożenia, że od czerwca żużlowcy Włókniarza nie będą mogli rozgrywać meczów na Arenie Częstochowa. Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych na stadionie musi być zainstalowany system monitoringu, który nagrywać będzie nie tylko obraz, ale również dźwięk.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (7)

 1. CKM Ustroniak pisze:

  A ja czekam na zdjęcia zawodników, tak jak w zeszłym sezonie. Będzie można zbierać autografy. Myślę, że klub się postara i szybko będą dostępne w sklepiku. Później, jeśli CKM będzie wysoko to pełny stadion i się nie dopcham, jeśli będzie źle to zawodnicy nie wyjdą do kibiców, no może nie wszyscy.

 2. Flo pisze:

  Cieszą Nas takie wiadomości. Miejmy nadzieje że ta informacja to początek miłych akcentów i pozostałe spory szybko się wyjaśnią. Jak tylko uda się Włókniarzowi rozstrzygnąć kwestie priorytetowe, Klub będzie mógł zająć się sprawami mniej ważnymi, takimi jak np zamieszczenie zdjęcia Drużynowego ze wszystkimi Zawodnikami na stronie głównej Klubu w którym startują. Nie udało się to przed inauguracją sezonu, nie udało się przed II kolejką, może szanowne grono programistów znajdzie czas do 22go czerwca i uaktualni “Team” przed III kolejką…

  • Mateusz Makuch pisze:

   No i spinałeś się Flo od jakiegoś czasu, że na to nie ma odpowiedzi, na tamto, że wielce posiłkujesz się innymi portalami, z informacji których wynika w sumie tyle, co nic. Pojawiły się jakoś odpowiedzi dotyczące monitoringu, pan Sukiennik wydał także swoje oświadczenie odnoszące się do sprawy Dospelu. Ponownie klub potwierdził, że nawet bez sponsora tytularnego, który przecież JEST i żadna umowa nie została zerwana, finanse klubu są ok, ale ludziom i tak trudno w to uwierzyć… Wracając, wystarczyło tylko cierpliwie poczekać na oficjalne wieści. To jest to, o co apeluję od jakiegoś czasu. Czasem po prostu potrzebny jest czas. Pozdrawiam i take it easy ;)

   • Flo pisze:

    Przyznaje czasem lepiej poczekać i udzielić rzetelnej informacji niż siać plotki z których później trzeba sie tłumaczyć… Każda wiadomość powinna być sprawdzona i w 100% wiarygodna. Z tym sie zgadzam i mogę poczekać. Tylko poczekać ile?? Do rozwiązania sprawy??
    W mojej ocenie jeśli w klubie dzieją się rzeczy ważne, te ostatnie uważam nawet za Bardzo Ważne, to My Kibice zaglądający na stronę Włókniarza bardzo chcielibyśmy mieć chociaż zarys tych ważnych wydarzeń. Uważam że w ciągu 2-3 dni powinna pojawić się chociaż informacja typu:
    “W ostatnim czasie miało miejsce wydarzenie…
    Może mieć to wpływ na klub ponieważ…
    Podjęliśmy działania w celu…
    O dalszych postępach sprawy będziemy informować…”
    …i wtedy każdy widzi że tematem zajęły się odpowiednie osoby, że prowadzone są działania pokazujące, że wszystko jest pod kontrolą…
    Oficjalna strona klubu w kwestiach istotnych powinna być na bieżąco, traktowanie w ten sposób czytelnika/kibica jest dużo bardziej profesjonalne niż brak zajęcia stanowiska do tematu, a tym samym “zmuszanie” do czekania z ogłoszeniem już rozwiązanej sprawy…

    • Flo pisze:

     Oczywiście ja nie neguję Waszej pracy, bo oceniam ją pozytywnie, korzystam jedynie z dostępnego forum bo opisać/podpowiedzieć oczekiwania kibiców. Zdaję sobie sprawę że spełnienie oczekiwać każdego nie jest możliwe, niemniej jednak chciałbym móc wyrazić własne zdanie, może dzięki temu następne istotne sprawy klubowe znajdą się nieco wcześniej na tapecie… Pozdrawiam

     • Mateusz Makuch pisze:

      Ależ jasne, nikomu nie zamierzamy zamykać ust. Każdy jest istotą myślącą i ma prawo do własnego zdania. :)
      Uwagi są brane pod uwagę, ale przy niektórych sprawach zwyczajnie nie ma innego wyjścia, jak czekać i poinformować w odpowiednim czasie.

 3. CKM Ustroniak pisze:

  I super, dzięki za informację.

Dodaj komentarz