Informacja na temat treningów

logo_ckmwlokniarz

W niedzielę o godzinie 18:00 nasz zespół stoczy bardzo ważny pojedynek z Polonią Bydgoszcz. Przed tą konfrontacją na częstochowskim obiekcie zaplanowano kilka treningów. Te, które powinny najbardziej zaciekawić kibiców, gdyż próbne kółka kręcić będą wtedy zawodnicy z meczowego składu, odbędą się w czwartek oraz w piątek.

We wtorek i w środę od godziny 16:00 przewidziano treningi dla najmłodszych, dopiero uczących się żużlowego rzemiosła. Dodatkowo w środę po treningu szkółki zaplanowano próbne jazdy dla sekcji Quad Speedway Częstochowa. “Quadowcy” zapraszają wszystkich chętnych, którzy chcieliby spróbować swoich sił na torze. Swoje zainteresowanie dołączeniem do sekcji Quad Speedway Częstochowa należy jednak wcześniej zgłosić menadżerowi teamu, Przemysławowi Kapalskiemu, poprzez kontakt telefoniczny – 697-742-395.

Z kolei w czwartek i w piątek na tor od godziny 17:30 wyjadą zawodnicy, którzy w niedzielę będą reprezentowali barwy Włókniarza w rywalizacji z bydgoską Polonią. Już teraz wiemy, że na treningach zabraknie kilku naszych jeźdźców. W tym gronie znajduje się Chris Harris, który w sobotę bierze udział w drugiej rundzie tegorocznego cyklu Grand Prix na torze w Lesznie oraz Daniel Nermark. Szwed przyleci do Polski z Wysp Brytyjskich dopiero w sobotni wieczór. W czwartek najprawdopodobniej nie ujrzymy także Grzegorza Zengoty.

Treningi, jak zwykle, dla widzów są bezpłatne i ogólnodostępne. Pragniemy jednak przestrzec, iż bramy parku maszyn dla kibiców będą zamknięte. Fani na trybuny na pewno będą mogli dostać się przez srebrną bramkę dla VIP-ów, która znajduje się od strony ul. Żużlowej. Droga do niej prowadzi przez klubowy parking dla samochodów umiejscowiony w pobliżu kręgów.

Zobacz także:

Dodaj komentarz