Informacje organizacyjne przed meczem z Polonią Bydgoszcz

wazne_2rundabydgoszcz

Prezentujemy Państwu garść informacji organizacyjnych związanych z inauguracją sezonu 2012 w Częstochowie, która będzie miała miejsce już w najbliższą niedzielę, 29 kwietnia 2012, o godzinie 18:00. Rywalem “Lwów” będzie jak dotąd niepokonana w Enea Ekstralidze Polonia Bydgoszcz.

Karnety

W dalszym ciągu prowadzona jest sprzedaż karnetów na sezon 2012. Zakupując karnet nasi kibice otrzymują możliwość obejrzenia nawet 3 meczów za darmo! Więcej informacji w zakładce Karnety 2012.

Bilety

Od sezonu 2012 na każdym bilecie umieszczone będzie miejsce na imię, nazwisko oraz numer PESEL. Dane te należy samodzielnie uzupełnić przed wejściem na stadion. Wejściówki na mecz z Polonią Bydgoszcz można zakupić w siedzibie klubu (możliwość płatności kartą) oraz u naszych partnerów:

 • CKM „Włókniarz” S.A., ul. Olsztyńska 123/127 (budynek klubowy, wejście od ul Żużlowej)
  Czwartek – niedziela: 10:00-16:00
 • PAT-ROX, ul. Strażacka 1
  Wtorek – piątek: 10:00-18:00
  Sobota: 10:00-14:00
 • Restauracja Bistro, ul. Focha 7/15 (w Simply Market)
  Wtorek – piątek: 8:00-20:00
  Sobota: 8:00-18:00,
  Niedziela: 9:00-17:00
 • Stoisko klubowe w hipermarkecie Real, ul. Kisielewskiego 8/16
  Wtorek – sobota: 14:00-20:00

W każdym z wyżej wymienionych punktów istnieje również możliwość zakupu karnetów na sezon 2012. Więcej informacji w zakładce Karnety 2012.

Wejście na stadion

Bramy Areny Częstochowa otwarte zostaną 2 godziny przed meczem. Z powodu bardzo dużego zainteresowania inauguracją sezonu żużlowego w Częstochowie, prosimy o wcześniejsze przybycie w celu uniknięcia kolejek do kas i wejścia.

Gastronomia

Stoiska gastronomiczne ulokowane będą na koronie stadionu. W sprzedaży kiełbaski z grilla, hot-dogi, wata cukrowa, popcorn, zimne napoje, piwo (3,5%), chipsy oraz batony. Dodatkowo przy wejściu głównym na stadion będzie znajdował się ogródek piwny (piwo 3,5%) naszego sponsora głównego – marki Tyskie. Spożywanie zakupionego w w/w punktach alkoholu dozwolone jest na terenie całego obiektu (w tym trybuny).

Animacja dla dzieci

Przy wejściu głównym na stadion znajdować się będzie namiot naszego partnera Prywatnego przedszkola Kolorowa Ciuchcia. Dla najmłodszych fanów czarnego sportu przygotowane zostanie m.in. malowanie twarzy, żużlowe kolorowanki, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami. Na stoisku pojawi się również klubowa maskotka.

Dojazd i parking

Z powodu budowy nowej hali sportowej, zamknięty jest parking ulokowany między ul. Żużlową, a ul. Marysi. W bezpośrednim otoczeniu stadionu parkowanie możliwe jest przy ul. Żużlowej, Olsztyńskiej oraz przed głównym wejściem na stadion od ul. Orlik-Ruckemanna. W celu sprawnego przybycia i powrótu po meczu, zachęcamy kibiców do skorzystania z usług komunikacji miejskiej (linia 11 – przystanek Wspólna, 13 – przystanek Stadion Miejski, 28 – przystanek Stadion Miejski). Rozkłady jazdy dostępne są na stronie MPK Częstochowa. Więcej informacji na temat dojazdu w zakładce Arena Częstochowa.

Dodatkowe atrakcje

Bezpośrednio po zakończeniu spotkania odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Za jego organizację odpowiada firma Grom Zbig.

Serdecznie zapraszamy na mecz! Bądźmy 8. zawodnikiem!

Zobacz także:

Komentarze kibiców (15)

 1. _kama_ pisze:

  Sezon temu było więcej miejsc, gdzie można było kupić bilety. Nie mam czasu wyjeżdżać godzinę czy półtorej przed meczem tylko po to, żeby stać godzinę w upale przed kasą. Naprawdę szkoda, że liczba miejsc, w których dostępne były bilety zmalała

 2. kropkaPl pisze:

  Mam pytanko. Bedzie pokaz sztucznych ogni?:) jak dla mnie lepiej by było jakby on odbył sie po meczu ze Stalo Gorzów gdyż jak mecz rozpocznie sie o 20 to bedzie lepszy efekt a tak po meczu z Polonia jeszcze nie bedzie do konca ciemno:)

 3. TrixieQuickFire pisze:

  It seems that you have no clue about security measures at all not only in the term of the sport events organised all over the world.
  Have you ever asked yourself what is an ID for ?
  For security measures, only the person to whom the ID is being issued may enter a sport arena, provided they have valid proof of identification.

  In other words this is for identification purposes while at Arena Czestochova.

  regards to all CKM supporters

 4. wek pisze:

  Powtarzam jeszcze raz,Jobek na prezydenta!!!

 5. jobek22 pisze:

  ale po co mam podpisywać sobie bilet i wpisywac w niego swój PESEL ? Wytłumaczy mi to ktoś logicznie?

 6. frycjanek pisze:

  Po ile będzie piwo w tych namiotach ?

 7. Kedzior pisze:

  Wkradł się błąd w informacji o liniach autobusowych. Linia 11 jedzie do przystanku Wspólna, a 13 i 28 staje pod stadionem.

 8. Flo pisze:

  To mówicie że Klubowa Maskotka, nasza gorąca Lwica, bedzie przed meczem w Kolorowej Ciuchci… Coś mi się wydaje że w czasie przedmeczowym zamiast zwiedzić piwny ogródek sprawdzę ten “pociąg” ;)

 9. wek pisze:

  Witam!Czy na karnety mozna wejsc od strony budynku klubowego/przez parking/?

Dodaj komentarz