Zbiórka na rzecz Kamila Cieślara odbędzie się w niedzielę!

wazne_cieslar

Zaplanowana na 15 kwietnia zbiórka pieniędzy dla Kamila Cieślara, z powodu odwołanego pojedynku Włókniarza Częstochowa z Polonią Bydgoszcz nie doszła do skutku. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem w najbliższą niedzielę uda się rozegrać pierwszy pojedynek żużlowy w Częstochowie.

Organizatorzy – częstochowskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Po Prostu”, Częstochowska Telewizja Internetowa Czewa.TV oraz Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza postanowili raz jeszcze zorganizować planowaną już wcześniej zbiórkę.

Do zbiórki przystąpi w sumie 10 osobowa grupa członków Stowarzyszenia „Po Prostu” oraz SKCW. Wolontariusze ustawią się przy wszystkich wejściach na Arenę Częstochowa, tak, by każdy chętny bez problemu mógł wspomóc finansowo całe przedsięwzięcie. Członkowie Stowarzyszenia „Po Prostu” ubrani będą w charakterystyczne białe koszulki z logo organizacji, natomiast grupa członków SKCW przyodziana będzie w typowe dla naszego klubu barwy.

Uzbierana kwota zostanie w całości przekazana mamie Kamila Cieślara po zakończonym pojedynku ligowym. Suma, którą uda się zebrać podana zostanie do informacji publicznej na stronach internetowych wszystkich organizatorów: Stowarzyszenia “Po Prostu”, Telewizji Internetowej Czew.tv oraz Stowarzyszenia Kibiców Częstochowskiego Włókniarza.

W imieniu Kamila Cieślara dziękujemy za każdą okazaną pomoc!

Zobacz także:

Dodaj komentarz