Awizowane składy na mecz w Gdańsku

logo_gkswybrzezegdansk

Częstochowski Włókniarz w najbliższą niedzielę zmierzy się w Gdańsku w meczu V rundy Enea Ekstraligi. Lwy na pewno będą chciały zrehabilitować się za niepowodzenie w starciu ze Stalą Gorzów, natomiast gdańszczanie liczą na przełamanie passy porażek. Poznaliśmy awizowane zestawienia na tę konfrontację.

Dospel CKM Włókniarz Częstochowa:
1. Kenneth Bjerre
2. Grzegorz Zengota
3. Grigorij Łaguta
4. Mirosław Jabłoński
5. Daniel Nermark
6. Artur Czaja

Lotos Wybrzeże Gdańsk:
9. Thomas H. Jonasson
10. Kamil Brzozowski
11. Tomasz Chrzanowski
12. Maksim Bogdanovs
13. Nicki Pedersen
14. Marcel Szymko

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17.00. Jednocześnie władze Lotosu Wybrzeża Gdańsk poinformowały, iż nie wyrażą zgody na rozegranie meczu, jeśli dojdzie do przełożenia z soboty na niedzielę półfinału Indywidualnych Mistrzostw Europy, które zaplanowano w Równe (Ukraina). Powodem takiej decyzji jest fakt, iż w turnieju IME udział bierze reprezentant gospodarzy, Maksim Bogdanovs.

Arbitrem rywalizacji Lwów w Gdańsku będzie Krzysztof Meyze.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (7)

 1. andrenalinas pisze:

  czy mógłby ktoś obok przy statystyce 2012 zawodników przydzielić Hancockowi herb Tarnowa zamiast Zielonej Góry?

 2. piotrek13131 pisze:

  Poczekajmy do zakonczenia meczu z tym wynikiem. Juz przed meczem z Gorzowem wszyscy wrozyli zwyciestwo. A pozniejszy efekt pamietamy wszyscy.

 3. jasfan pisze:

  “Dlaczego nie 1.Bjerre 2.Jabłoński 3.Nermark 4.Zengota 5.Łaguta 6.Czaja – prosty układ- dwóch najlepszych seniorów z 1 i 5,najsłabszy senior z 2 i dwóch srodkowych 3 i 4? Nermark i Zengota w parze byliby swietni ze startu.Czaja to juz nie jest zawodnik na zero a z Griszka by sie zajebiscie czuł pewnie.” słowa Pana Przemysława Falana znalezione na FB myślę ze to byłoby na prawdę dobre zestawienie i Panie Jarku można by się nad nim zastanowić odnośnie meczu z Toruniem, który oczywiście wysoko wygramy :)

 4. jasfan pisze:

  no to zobaczymy czy te zestawienia par da rade w niedziele:)

Dodaj komentarz