Hubert Łęgowik złamał nos

logo_ckmwlokniarz

W pierwszym starcie meczu Lotosu Wybrzeża Gdańsk z Włókniarzem, na tor upadł Hubert Łęgowik. 17-latek długo nie podnosił się z toru. Po powrocie do parku maszyn okazało się, że nie jest w stanie kontynuować zawodów. Po zakończeniu spotkania Łęgowik trafił do jednego z gdańskich szpitali, gdzie stwierdzono złamanie nosa.

W momencie uderzenia o tor, kask niefortunnie przesunął się na głowie Huberta. Właśnie dlatego w wyniku uderzenia doszło do złamania. Jeszcze nie wiadomo, jak długo potrwa rekonwalescencja 17-letniego wychowanka Lwów.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (8)

 1. kontrowersyjny pisze:

  trochę zawiodłem się Hubertem nie jechał myślałem że mu coś się stało a on ze względu na kontuzję nosa odpuścił … SŁABO … toż to bokserzy ze złamanymi nosami walczą dalej a tu gościu na motorze nie mógł jechać … SŁABO …a co w tym dziwnego Gadol że ma wykorzystać kontuzję kolegi aby wrócić do składu… ogarnij trochę myślenie … Szczęsny wykorzystał kontuzję Fabiana i do tej pory broni… normalna kolej rzeczy …

 2. ZuzaCKM27 pisze:

  Szybkiego powrotu do zdrowia Hubert!

 3. sek310 pisze:

  Na czym Bubel ma jechać??? Jak ten sprzęt nie nadaje się na II ligę.

  • karmal pisze:

   A czy to jest kibica problem ?
   Zresztą jak byłem na zgrupowaniu zaplecza kadry to całkiem nieźle Bubel jeździł – podobnie jak Łęgowik.
   Tylko jak zwykle starty miał do d… dopiero na dystansie odrabiał jak duża zaczęła nosić.

   W porównaniu z Dudkiem to Bubel puszcza sprzęgło a Dudek już złamany w pierwszym łuku jest :((

  • Flo pisze:

   W zawodach młodzieżowych szło mu na równi z Hubertem, czasem nawet lepiej, to pokazuje, że sprzętowo są podobni i jeśli Marcin dostanie swoją szanse to na bank w meczu z Aniołami nie pojedzie gorzej jak Łęgi ;) Obaj muszą jeszcze sporo kółek odjechać by sie liczyć, W mojej ocenie Bubel powinien chociaż w jednym na trzy mecze wystąpić dla samego objeżdżenia.
   PS. Wracaj do zdrowia Hubercik !

 4. Philips123455 pisze:

  no to pięknie ciekawe co jeszcze się stanie…

 5. andrenalinas pisze:

  o takiej kontuzji jeszcze w żużlu nie słyszałem … Bubel chłopie wykorzystaj swoją szansę!

  • Gadol pisze:

   Coraz bardziej nie poznaję żużlowych kibiców. W Gorzowie mimo, że zawodnicy niezbyt chętni do jazdy w obliczu tragedii Lee z trybun leci “jedziemy” i bluzgi tu nawoływanie, że Bubel ma wykorzystać kontuzję kolegi z zespołu…

Dodaj komentarz