Lee Richardson odznaczony

wazne_rico

Zarząd Stowarzyszenia CKM Włókniarz Uchwałą z dnia 16 maja 2012 uhonorował wielkie zasługi Lee Richardsona dla naszego klubu przyznając pośmiertnie Złotą Honorową Odznakę CKM Włókniarz.

My wszyscy, podobnie jak częstochowscy kibice, nie możemy nadal uwierzyć, że Lee nie ma już wśród nas, że nie zobaczymy Go więcej na torze. Pamiętają i wspominają Lee Richardsona także byli zawodnicy i działacze naszego klubu.

Obecny prezes Stowarzyszenia CKM Włókniarz, Mirosław Ziębaczewski i prezes honorowy CKM Włókniarz SA Marian Maślanka, który doprowadził do startów Lee w naszym klubie, bez wahania zdecydowali o powyższym. Honorowa odznaka CKM Włókniarz przyznawana jest za zasługi w szerzeniu sportu motocyklowego i szczególne zasługi dla klubu, a jej pierwsze egzemplarze trafiły do rąk wyróżnionych już w latach 70-tych ub. stulecia.

Odznaka trafi w ręce najbliższej rodziny Lee Richardsona w dniu pogrzebu.

Stowarzyszenie CKM Włókniarz – www.ckmwlokniarz.com.pl

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

  1. pawel50 pisze:

    Gratulacje dla zarządu bardzo szybko i na miejscu kapitalna uchwała

Dodaj komentarz