SKCW: Doping po 7. biegu!

logo_skcw

Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza, opierając się na zdaniu rodziny tragicznie zmarłego Lee Richardsona dotyczącego dopingu na meczu z Uniabxem Toruń oraz w nawiązaniu do poprzedniego oświadczenia, apeluje o wstrzymanie się z dopingiem oraz poświągliwość w okazywaniu swoich emocji do 7 biegu niedzielnego meczu.

Po tym czasie, zgodzie z życzeniem rodziny, pokażmy ku pamięci Lee Richardsona jak potrafią dopingować oraz wspierać swoich zawodników kibice Włókniarza! Liczymy, że kibice zgromadzeni 20 maja na Arenie Częstochowa przyjmą ze zrozumieniem oraz dostosują się do powyższych ustaleń.

Przypominamy jednocześnie o zbiórce publicznej, która przeprowadzona będzie w trakcie niedzielnego meczu, z której cały dochód zostanie przekazany, łącznie z środkami zebranymi przez klub CKM Włókniarz, rodzinie zmarłego Lee Richardsona. Ponadto zapraszamy wszystkich kibiców do sektora 20 w czarnych koszulkach, przez co damy wyraz naszej żałoby.

Jednocześnie chcielibyśmy ponownie podziękować wszystkim, którzy w ostatnich dniach zapalili znicze, złożyli kwiaty, oraz przynieśli pamiątki związane z osobą Lee Richardsona pod ścianę klubową.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (6)

 1. _kama_ pisze:

  Miejmy nadzieję, że Bomber zacznie wszystko od nowa i udowodni nam, że potrafi uczyć się na błędach i wszystkie już skorygował. Będzie trudno w niedzielę? Na pewno. Mamy marne szanse wygrać? Bzdura. Czasem takie osłabienie jeszcze bardziej motywuje, bo człek wie, że wszystko w jego rękach i cała drużyna jedzie na 101%. Z Łagutą na torze czy bez DAMY RADĘ!!!

 2. damianko pisze:

  poszfa jak jestes taki madry to nie przychodz ! fajnie ze wierzysz w druzyne spoko gosc jestes lajk dlaa Ciebie

 3. poszfa554 pisze:

  Po 7 biegu to już będzie po meczu i trzeba się zbierać do domu, tak jak z Gorzowem i nawet “Slammer” nie pomoże!!

 4. matiz91 pisze:

  oby jeszcze były emocje po 7 biegu :)

Dodaj komentarz