Awizowane składy na mecz z Betard Spartą Wrocław

logo_wtsspartawroclaw

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 nasza drużyna podejmie Betard Spartę Wrocław, w składzie której wystąpią m.in. byli zawodnicy Włókniarza – Sebastian Ułamek i Tomasz Jędrzejak. W środę poznaliśmy awizowane zestawienia obu drużyn na niedzielne, niezwykle ważne spotkanie z wrocławianami.

Wszystko wskazuje na to, że w niedzielnym meczu w składzie Dospel Włókniarza wystąpi Kenneth Bjerre. Duńczyk zastąpi Chrisa Harrisa, z kolei w obozie wrocławskim prawdopodobnie zostanie zastosowane zastępstwo zawodnika za kontuzjowanego Taia Woffindena.

Awizowane składy:

Betard Sparta Wrocław:
1. Sebastian Ułamek
2. Tai Woffinden
3. Tomasz Jędrzejak
4. Dennis Andersson
5. Fredrik Lindgren
6. Patryk Malitowski

Dospel Włókniarz Częstochowa:
9. Grzegorz Zengota
10. Grigorij Laguta
11. Kenneth Bjerre
12. Mirosław Jabłoński
13. Daniel Nermark
14. Hubert Łęgowik

Zobacz także:

Komentarze kibiców (12)

 1. Adex82 pisze:

  mam pytanie… wygrałem bilet, dostałem wiadomosc, aby odebrac w biurze prasowym, lecz nie wiem gdzie ono sie znajduje… moze ktos podpowiedziec gdzie to jest?

 2. ali_g pisze:

  Mam nadzieję, że Grigorij szybko wróci do zdrowia bo bez niego to będzie nam zawsze brakowało kilku punktów.

  Swoją drogą to uważam, że na obecną chwilę ustawienie par nie jest zbyt dobre.

  Ja proponuje następujące ustawienie:
  9. Daniel Nermark
  10. M. Jabłoński
  11. G. Zengota
  12. K. Bjerre/Ch. Harris
  13. G. Laguta
  14. M. Bubel/H. Łęgowik
  15. A. Czaja

  Z całym szacunkiem dla Daniela, ale w tym roku za dużo przegrywamy wyścigów z juniorem w składzie. Poza tym on dobrze trzyma się kredy, a M.Jabłoński lubi szeroką.

  Druga para to solidny G. Zengota i jeden z dwójki Bjerre-Harris.

  Ostatnia para to G. Laguta, czyli gwarancja punktów oraz nieobliczalny A. Czaja.

  • matiz91 pisze:

   Twoje zestawienie ok :) , uzasadnienie trochę mniej ok :p , bo Daniel wcale nie “lubi” kredy tylko jest bez formy i dlatego jeździ asekuracyjnie, w tamtym sezonie potrafił jeździć i przy kredzie i pod bandą, śmigał aż miło (wg mnie był nawet troszkę niedoceniany, bo jeździł o niebo lepiej niż Artek, i był obok Griszy “ojcem” utrzymania). A Jabol nie tyle lubi szeroką co jeździ totalnie chaotycznie po całym torze. Oby Daniel wrócił do swojej ubiegłorocznej dyspozycji :)

   • ali_g pisze:

    Dlatego też napisałem, że Daniel umie trzymać kredę, a jak będzie w formie to i po szerokiej pociśnie. A z całym szacunkiem dla Miro to on tak jak właśnie napisałeś jeździ chaotycznie i kredy nie umie trzymać. Więc to może być całkiem dobre połączenie zwłaszcza w początkowej fazie meczu.

 3. Mr KaT pisze:

  Osobiście wolałbym jakby Grisza prowadził parę z Mirkiem, bo w meczu z Bydgoszczą fajnie razem chodzili. Jak Bjerre znów da plamy to druga para będzie naszą zmorą. Ale tu się wszystko może zdarzyć. Liczę tylko, że Daniel się pokaże. O ile mnie pamięć nie myli, w tamtym sezonie ze Spartą rypnął komplet. Oby teraz było podobnie.

 4. Flo pisze:

  Patrząc realnie mamy dwóch zawodników z GP na podobnym poziomie, każdy z nich może zdobyć dwu-cyfrówkę, lub same zera. Chris po ostatnim meczu w Anglii (13pktów) miał sporą szanse na występ z Wrockiem, jednak jego 2pkty w Szwecji postawiły działaczy przed sporym dylematem. W sumie wolałbym oglądać Harrisa który był z Włókniarzem od początku, ale skoro występ Bjerre przeciwko Sparcie jest możliwy tylko na naszym torze to rozumiem taką decyzję. Duńczyka czeka mega wyzwanie, ma coś do udowodnienia Nam kibicom nowego pracodawcy jak również działaczom poprzedniego klubu. Liczę że wpłynie to na niego mobilizująco. Jeśli w tak ważnym meczu da ciała, nie chciałbym go więcej oglądać przy Olsztyńskiej.

 5. EChS pisze:

  Kenneth w.. , ty wiesz co !
  # NIE DLA BJERRE ! #

Dodaj komentarz