Sobotni trening uzależniony od pogody

logo_ckmwlokniarz

Żużlowcy częstochowskiego Dospel Włókniarza w niedzielę udadzą się do Rzeszowa, by tam zmierzyć się z mocną PGE Marmą w ramach VIII kolejki Enea Ekstraligi. Aby jak najlepiej przygotować się do tego spotkania, biało-zieloni zaplanowali sobotni trening na obiekcie przy ulicy Olsztyńskiej. Próbne jazdy uzależnione są jednak od warunków pogodowych.

Sobotni trening zaplanowany został na godzinę 15.00, jednak opady deszczu, które w Częstochowie występują od rana, mogą spowodować, że tor nie będzie nadawał się jazdy. Wówczas próbne jazdy zostaną odwołane. Kibiców prosi się również, by nie wchodzili do parku maszyn podczas trwania treningu.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (4)

 1. BrowarI pisze:

  Pewnie klub sie otwiera na kibiców tak jak na pierwszym sparingu z Orłem Łódź.

 2. Panan35 pisze:

  To pootwierajcie wszystkie bramki na stadion,a w szczególności tą od ulicy Żużlowej,jak ktoś podjedzie czy podejdzie od strony parku maszyn a większość to robi to co mają zrobić,zapierniczać dookoła no proszę nie dziwcie się

  • EChS pisze:

   Ja kiedyś tak właśnie musiałem zrobić, porażka, przeszedłem od parku na II łuk aż do centralnego wejścia, wysiłek w upalny dzień jest ;]
   Wiem, że zawodnicy muszą mieć spokój i gdyby każdy coś od nich chciał to byłby chaos i z treningu nici, no ale też trzeba zrozumieć, że gdyby nie Ci kibice to żużlowcy nigdy by tyle nie zarabiali w końcu dla nich też się ścigają oprócz $. Dlatego powinno być więcej okazji do spotkań z zawodnikami i tego typu. A nie że objadą trening/zawody i zaraz w bus i koniec, dobrze że są konferencje prasowe bo gdyby nie to to pewnie wszyscy by uciekli zwinnie ;)

Dodaj komentarz