Transmisja z Rzeszowa w Radiu Fiat

wazne_fiat

Ekipa Dospel Włókniarza w najbliższą niedzielę uda się do Rzeszowa, gdzie w ramach ósmej już rundy Enea Ekstraligi stoczy bój z tamtejszą PGE Marmą Rzeszów. Dla kibiców, którym nie dane będzie obejrzeć na żywo tych niezwykle ciekawie zapowiadających się zawodów, mamy dobrą wiadomość. Bezpośrednią transmisję z pojedynku PGE Marma Rzeszów – Dospel CKM Włókniarz Częstochowa przeprowadzi bowiem Katolickie Radio Fiat.

Relację śledzić będzie można od godziny 20:00 za pomocą radioodbiorników (częstotliwość dla Częstochowy i okolic – 94,7 FM), a także w Internecie (www.radiofiat.com.pl). Spotkanie komentować będą dla Państwa natomiast znani i lubiani częstochowscy dziennikarze: Łukasz Kowalski oraz Wojciech Wierzbicki.

Niedzielna transmisja z Rzeszowa nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie firmy Top Baner. Katolickie Radio Fiat podziękowania składa przede wszystkim na ręce przedstawicieli tejże firmy: pana Rafała Rajczyka oraz pani Żanety Boral.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

  1. robert77 pisze:

    Po meczu w Rzeszowie można stwierdzić że w niedzielę będą znów plecy na własnym torze !!! Grisza i Daniel sami nie wygrają meczu ! szkoda patrzeć na to co się dzieje w żużlu pod jasną górą !!!! Jeżeli nie wygrywamy z Rzeszowem czy Gdanskiem to z kim mamy wygrać? meczu z wrocławiem nie skomentuje każdy wiem co sie stało !
    Myślę że to dopiero początek porażek ! Będzie wstyd jak znów będą baraże !!!!! z takim składem ? ale jak zawsze nazwiska nie jadą !!!

  2. Manfred pisze:

    Bardzo dobrze! Miejmy nadzieje, ze nasze problemy problemy techniczne i sportowe tym razem nie zakłóca naszej radości!

Dodaj komentarz