SKCW: Razem możemy więcej! Dopinguj z sektorem 20.!

wazne_kibiceizawodnicy

Już jutro o 18:00 niezwykle ważny mecz Włókniarza z Falubazem Zielona Góra. Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza zaprasza wszystkich kibiców chcących wziąć udział w czynnym dopingu dla naszych żużlowców oraz chcących pomóc w organizacji oprawy meczowej do sektora 20 zlokalizowanego w połowie I łuku. Wszyscy obowiązkowo w białych koszulkach! Bądźmy 8. zawodnikiem!

Ponadto SKCW informuje, iż na najbliższym spotkaniu organizowana będzie zbiórka pieniędzy na przyszłe oprawy meczowe. Za wszelkie wsparcie z góry dziękujemy! Apelujemy również do kibiców zasiadających w innych częściach stadionu o włączanie się do wspólnej zabawy. Stwórzmy niezapomnianą atmosferę i udowodnijmy, że z tytuł Najlepszych Kibiców Żużlowych w Polsce w roku 2011 nie był dziełem przypadku! Razem możemy więcej!

Jednocześnie zapraszamy na oficjalny profil Stowarzyszenia Kibiców Częstochowskiego Włókniarza na portalu Facebook. Umieszczane są tam m.in. informacje na temat bieżących działań, zdjęcia oraz opisy spotkań.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

  1. dalman pisze:

    a czemu karnety ulgowe nie są również brane pod uwagę w losowaniu o jakieś nagrody?

  2. Fiodor pisze:

    SKCW potrafi bardzo skutecznie zrażać do siebie kibiców. Na ostatnim meczu bądź przedostatnim gniazdowy zaprosił do opuszczenia sektora 20 dziewczynę tak skutecznie, że się rozpłakała. Na pewno będzie się jej chciało następnym razem przyjść na żużel. Mnie na pewno będzie się chciało dać wam PLNY na oprawę…

Dodaj komentarz