Skuteczne “Lwy” w duńskiej Superlidze

logo_ckmwlokniarz

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się żużlowcy Dospel Włókniarza Częstochowa w środowych pojedynkach w ramach duńskiej Superligi. Wszyscy trzej nasi zawodnicy, którzy występują w tej klasie rozgrywkowej, zakończyli bowiem swoje spotkania z “dwucyfrówką” na koncie. 14 punktów wywalczył Mirosław Jabłoński, 13 Grzegorz Zengota, natomiast 12 “oczek” padło łupem Kennetha Bjerre.

Outrup – Holsted 45:39

Outrup Speedway Club – 45
1. Antonio Lindbaeck – 17+1 (3,3,3,2*,3,3)
2. Charlie Gjedde – 7 (d,2,2,1,2)
3. Kenni Arendt Larsen – 14+2 (3,1,3,0,3,2*,2*)
4. Claes Nedermark – 5+2 (0,1*,1,2,0,1*)
5. Jonas Raun – 2+1 (0,0,1*,1,)

Holsted Speedway Klub – 39
1. Nicki Pedersen - 9+1 (2,2,2,2*,1,0)
2. Mirosław Jabłoński – 14 (1,3,3,3,3,1)
3. Jesper Bruun Monberg – 5+2 (2,0,1*,2*,0,0)
4. Nicklas Porsing – 5+1 (1*,0,0,3,1,)
5. Rasmus Jensen – 6 (1,2,d,0,3)

Biegi z udziałem Mirosława Jabłońskiego:
1. Lindbaeck, Pedersen, Jabłoński, Gjedde (d) 3:3
3. Jabłoński, Gjedde, Jensen, Raun 2:4 (8:10)
5. Jabłoński, Gjedde, Nedermark, Porsing 3:3 (15:15)
8. Jabłoński, Monberg,Gjedde, Larsen 1:5 (23:25)
10. Jabłoński, Pedersen, Raun, Nedermark 1:5 (27:33)
14. Lindbaeck, Larsen, Jabłoński, Pedersen 5:1 (45:39)

Slangerup – Holstebro 43:44

Slangerup Speedway Klub – 43
1. Grzegorz Zengota – 13+1 (3,1,w,3,2*,3,1)
2. Mikkel Michelsen – 21 (1,2,3,3,3,6!,3)
3. Kenneth Kruse Hansen – 5 (2,0,0,0,0,0,3)
4. Nicki Barrett – 3 (1,w,-,2,0)
5. Anton Rosen – 1 (0,1,w,-)

Holstebro Speedway Klub – 44
1. Robert Kościecha – 8+2 (2,2*,2,1,1*,0)
2. Aleksandr Łoktajew – 12 (d,3,2,2,3,2)
3. Andriej Karpow – 14+1 (3,3,3,1*,2,2)
4. Jonas B Andersen – 6+1 (u,1,2,1,1,1*)
5. Nikolaj Busk Jakobsen – 4+1 (1,2*,1,0)

Biegi z udziałem Grzegorza Zengoty:
1. Zengota, Kościecha, Michelsen, Łoktajew (d2) 4:2
4. Karpow, Kościecha, Zengota, Hansen 1:5 (10:14)
7. Michelsen, Kościecha, Andersen, Zengota (w/u) 3:3 (17:25)
9. Zengota, Andersen, Jakobsen, Rosen (w/u) 3:3 (23:31)
11. Michelsen (6), Zengota, Andersen, Jakobsen 8:1 (33:36)
12. Zengota, Karpow, Kościecha, Hansen 3:3 (36:39)

Esbjerg – Grindsted 44:40

Esbjerg Motorsport – 44
1. Leon Daniel Madsen – 15+1 (2,1,3,1*,3,3,2)
2. Mikkel B Jensen – 14+3 (1*,2,3,2,3,2*,1*)
3. Patryk Dudek – 11+1 (1,0,1,2*,3,1,3)
4. Steen Jensen – 0 (0,0,d)
5. Kasper Lykke Nielsen – 4+2 (1*,1,0,2*)

Grindsted Speedway Klub – 40
1. Kenneth Bjerre – 12+1 (3,2*,3,2,2,0)
2. Lasse Bjerre – 6+1 (0,3,2,0,1*,0)
3. Michael Jepsen Jensen – 12 (3,3,2,1,0,3)
4. Johannes Kikkenborg – 6+3 (2*,1*,0,2*,0,1)
5. Jesper Soegaard – 4 (0,0,3,1)

Biegi z udziałem Kennetha Bjerre:
1. K.Bjerre, Madsen, M.B.Jensen, L.Bjerre 3:3
4. M.J.Jensen, K.Bjerre, Madsen, Dudek 1:5 (8:16)
7. K.Bjerre, M.B.Jensen, Madsen, Kikkenborg 3:3 (18:24)
10. Dudek, K.Bjerre, L.Bjerre, Nielsen 3:3 (27:33)
12. Madsen, K.Bjerre, Dudek, M.J.Jensen 4:2 (36:36)
14. M.J.Jensen, Madsen, M.B.Jensen, K.Bjerre 3:3 (44:40)

Wyniki za SportoweFakty.pl

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

Dodaj komentarz