O 17:00 decyzja odnośnie rozegrania meczu

logo_gkswybrzezegdansk

Po opadach deszczu, które na godzinę przed planowaną godziną rozpoczęcia meczu przeszły nad Areną Częstochowa cały czas trwają prace na torze, które mają doprowadzić nawierzchnie częstochowskiego toru do odpowiedniego stanu. O godzinie 17:00 zapadnie decyzja dotycząca rozegrania pojedynku.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

 1. kalif pisze:

  Nie ma jeszcze newsa o dzisiejszej wygranej, to ja może tutaj się wypowiem ;-). Chciałbym poruszyć kilka tematów:

  1. Pogoda trochę napędziła stracha, ale udało się odjechać fajne zawody. Na wstępie gratulacje i podziękowania dla wszystkich osób zajmujących się torem. Bardzo dobra i sprawna robota. Zwłaszcza kałuża na wejściu w pierwszy wiraż straszyła, ale cały tor został według mnie bardzo szybko doprowadzony do użytku. Szacuneczek.

  2. Podziękowania dla innych kibiców za dobry doping. Najbardziej podobała mi się Szkocja na długo przed zawodami, zaraz po tym jak ustał deszcz, a stadion jeszcze w sumie świecił pustkami, mimo niewielkiej ilości ludzi było nas słychać :-). No i “chodząca” po sektorach flaga była wypasiona. Gratki dla wykonawców tego pomysłu.

  3. Oczywiście największe gratulacje i podziękowania dla naszych Lwów. Miło było patrzeć, jak cały zespół walczy do upadłego i każdy pojechał dobre zawody. Nie ma co wymieniać po nazwiskach bo każdemu z nich dziękuję za to co było dziś na torze.

  4. Jeszcze bardziej od wywalczonych punktów, cieszy mnie to jak nasze chopaki cieszyły się z tego zwycięstwa. To noszenie flag po meczu :-). Bezcenny obrazek.

  5. Nie można nie pochwalić Rafała Szombierskiego. To prawdziwy, waleczny Lew. W końcu zobaczyłem w tym sezonie machającą rączkę i kiwającą głowę w stronę publiczności. To są bezcenne chwile :-). Tak mi się jeszcze dziś przypomniało: na prezentacji Włókniarza w marcu, gdy robiłem sobie fotkę z Rafałem, zażartowałem czy w tym sezonie też przywiezie Pedersena za plecami jak w 2011, Rafał się zaśmiał i odpowiedział, że ma taką nadzieję :-). No i dziś nadeszla wiekopomna chwila :-). Wypadałoby też zapytać gdzie są Ci mądralińscy, którzy wypisywali różne głupoty na temat tego zawodnika przed meczem?

  6. Fajna postawa Piotrka Świderskiego (choć nie dam głowy że to akurat Piotrek, poprawcie mnie jeśli się mylę), który po zawodach obszedł cały tor pozdrawiając również kibiców Włókniarza.

 2. Edka pisze:

  Bardzo dziękuję za podanie decyzji sędziego odnośnie rozegrania meczu. Dzięki temu nie zostały zakupione 3 bilety. Nie wiem po co informować o tym, że będzie decyzja o 17.00 i nic dalej nie podawać.
  Trudno siedzieć cały dzień na stadionie i czekać, chyba po to mamy internet.

Dodaj komentarz