Transmisje z Gorzowa i Bydgoszczy w Internecie

wazne_zawodnicy_kibice

Pracowity weekend czeka żużlowców Dospel Włókniarza. W sobotę nasi zawodnicy udadzą się na zaległy mecz ze Stalą do Gorzowa Wielkopolskiego, natomiast w niedzielę do Bydgoszczy, gdzie spotkają się z tamtejszą Polonią. Dla kibiców, którym nie dane będzie obejrzeć na żywo tych pojedynków, mamy dobrą wiadomość. Bezpośrednich transmisji z obydwu spotkań posłuchać będzie można bowiem w Internecie.

Do tej pory w tym roku mecze wyjazdowe Włókniarza zawsze relacjonowane były na antenie Katolickiego Radia Fiat. W ten weekend wspomniana rozgłośnia nie przeprowadzi jednak żadnej transmisji. - Nadchodzące dwa spotkania wyjazdowe Włókniarza będą transmitowane wyłącznie w Internecie – informuje redaktor Łukasz Kowalski, który w tym sezonie wspólnie z Wojciechem Wierzbickim komentuje wyjazdowe pojedynki naszej drużyny. - Niestety mecz w Gorzowie, który zgodnie z terminarzem miał odbyć się 5 sierpnia br., został przełożony na dzień, w którym Radio Fiat miało już wcześniej zaplanowaną transmisję nabożeństwa. Podobnie sytuacja prezentuje się z niedzielnym meczem. Chcąc jednak zapewnić kibicom Włókniarza możliwość śledzenia wydarzeń z Gorzowa i Bydgoszczy, wspólnie z prezesem Pawłem Mizgalskim podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu transmisji w Internecie. Jest to nowa forma, która być może sprawdzi się na tyle, że będzie wykorzystywana częściej. Specjalnie na tę okazję zostały wykupione dodatkowe sloty. Posiadamy stabilny stream, z którego korzystają m.in.: Radio Zachód, czy też Radio PIK oraz kibice z województwa lubuskiego, czy też z rejonu Pomorza i Kujaw, którzy transmisji ze spotkań żużlowych słuchają głównie w Internecie. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak w imieniu swoim i Wojtka Wierzbickiego zaprosić wszystkich kibiców na transmisję ze spotkań “biało-zielonych” z Gorzowa oraz z Bydgoszczy, realizowanych w Internecie.

Obydwie relacje śledzić będzie można w Internecie pod następującym linkiem http://stream3.nadaje.com:8046/listen.pls, który aktywny będzie w czasie trwania meczy. Do słuchania transmisji niezbędne jest posiadanie na komputerze zainstalowanego programu Winamp. Jednocześnie informujemy, iż początek meczu w Gorzowie zaplanowano punktualnie na godzinę 19:00 w sobotę, natomiast pojedynek w Bydgoszczy rozpocznie się w niedzielę o godzinie 17:00.

Podziękowania należą się firmom, bez których pomocy obydwie transmisje nie byłyby możliwe do przeprowadzenia.
Sponsorzy relacji z Gorzowa:
- “Mlek”,
- “Olchem” (ul. ul.Bór 53/57, Częstochowa) – dystrybutor olejów i smarów przemysłowych,
- “Sorting Group Poland” (ul. Legionów 90/100, Częstochowa) – wiodący dostawca rozwiązań w zakresie selekcji, naprawy detali i wyrobów gotowych.

Sponsorzy relacji z Bydgoszczy:
- “Kristarex”,
- “Mariok” (Konopiska) – firma handlująca wyrobami hutniczymi, aluminium, stalą nierdzewną i kwasoodporną,
- drukarnia Rafała Rajczyka z Pajęczna.

Spotkania z Gorzowa i Bydgoszczy komentować będą dla Państwa znani i lubiani częstochowscy dziennikarze, wspomniani już: Łukasz Kowalski oraz Wojciech Wierzbicki.

Zobacz także:

Dodaj komentarz