Informacje dla kibiców przyjezdnych

logo_unialeszno

W niedzielę na stadionie żużlowym w Częstochowie spodziewamy się nie tylko rzeszy fanów naszego Włókniarza, ale również kibiców gości. Fani Unii Leszno zasiądą oczywiście w wyznaczonym dla nich sektorze. Przygotowaliśmy również dla nich oddzielny, strzeżony parking.

Miejsca parkingowe dla pojazdów kibiców gości znajdować się będą przy nowo wybudowanej hali sportowej. W celach bezpieczeństwa swoje pojazdy będą mogli pozostawiać tam tylko przyjezdni sympatycy leszczyńskiej Unii.

Podkreślamy jednak, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy kibic Unii Leszno wybierający się do Częstochowy na mecz musi zgłosić swoje dane organizatorowi, czyli w tym przypadku klubowi CKM Włókniarz SA. Imię, nazwisko, numer pesel oraz ewentualny numer rejestracyjny pojazdy prosimy zgłaszać na adres e-mail: marketing@ckmwlokniarzsa.pl. Wszelkie szczegółowe informacje uzyskają Państwo kontaktując się pod podany adres mailowy.

Drodzy Kibice Unii, to bardzo ważne!

Przypominamy, iż początek niedzielnego spotkania zaplanowano na godzinę 17.00. Ceny biletów prezentują się następująco:
- Sektor centralny – 32 zł
- Bilet normalny – 25 zł
- Bilet ulgowy – 20 zł
- Program (40 stron!) – 5 zł

Sprawdź, gdzie możesz nabyć wejściówkę!
Zobacz, jak dojechać na parking dla gości!

Zobacz także:

Komentarze kibiców (4)

 1. koyod pisze:

  A ja tam nie widzę nic złego w wyznaczeniu parkingu dla kibiców Leszna i karnet na przyszły sezon sobie kupię.

  • jacazioom pisze:

   Widocznie wjeżdżasz na stadion z innej strony i widok nie zagospodarowanego parkingu i konieczność obchodzenia stadionu wkoło nie działa na ciebie jak płachta na byka i też nie mam nic przeciw gościom ale w pierwszej kolejności się powinno myśleć o swoich kibicach!!!

 2. jacazioom pisze:

  Jeszcze im dywan czerwony rozłóżcie i krzesełka płatkami róż obsypcie, hostessy żeby piwko nosiły i kiełbaskę za darmo serwujcie!!!

 3. jacazioom pisze:

  Kuźwa zayebiście !..! Leszno przyjeżdża i parkować koło hali można a ja zadymiam z buta 1km żeby po zaparkowaniu samochodu w polu obejść stadion wkoło, bo bramka też tylko dla gości..!!! Powaliło was już całkowicie!! Hooya nie karnet kupie w przyszłym sezonie!

Dodaj komentarz