Zmiana miejsc parkingowych dla gości

logo_unialeszno

W czwartek poinformowaliśmy, iż miejsca parkingowe dla kibiców przyjezdnych znajdować się będą przy nowo wybudowanej hali sportowej. W piątek uzyskaliśmy jednak informację od kierownictwa budowy, iż nie będzie to możliwe.

Władze miasta Częstochowy wyraziły zgodę na otworzenie parkingu dla samochodów i innych pojazdów, aby przyjezdni kibice z Leszna mogli je tam na czas spotkania pozostawić. Kierownictwo budowy, które będzie przez jakiś czas jeszcze zajmować się wybudowaną halą sportową nie zgodziło się na takie przedsięwzięcie. Mając na uwadze względy bezpieczeństwa, pragniemy poinformować o nowym rozwiązaniu dla fanów z Leszna.

Autokary i busy zostaną wpuszczone na teren obiektu przez bramę dla kibiców gości. Pojazdy indywidualne kierowane będą natomiast na tzw. kręgi. W razie wątpliwości pomocą służyć będą policjanci, pracownicy ochrony oraz pracownicy obiektu Areny Częstochowa.

Wielkie żużlowe emocje w Częstochowie już o 17.00. Lwy walczą o ósemkę, Byki o fazę play-off! Musisz tam być! Zobacz, gdzie kupisz bilet na mecz sezonu!

Zobacz także:

Dodaj komentarz