Przygotowania do meczu trwają!

logo_unialeszno

Poranne opady deszczu były prognozowane i klub odpowiednio się do nich przygotował. Nawierzchnia została utwardzona i woda nie wsiąka w tor tak, jak to miało miejsce przed meczem z Tarnowem. Obecnie opad ustał, zza chmur przebija się słońce, a z toru ściągana jest woda. Najświeższe informacje o sytuacji jaka panuje na Arenie Częstochowa będą publikowane na naszym profilu w serwisie Facebook.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (6)

 1. belmondo pisze:

  jak wyglada tor teraz

 2. belmondo pisze:

  co dzisiaj z meczem

 3. magmac77 pisze:

  netoperek, Hampel już nie jeździ w Lesznie, po kontuzji przedstawili mu tak niekorzystną umowę,że kontrakt został zerwany, sprawa znana od miesiąca

  • netoperek pisze:

   Niedalej jak w piątek była w telewizyjnych wiadomościach sportowych zapowiedź meczu. Pod koniec tego materiału wypowiadał się Hampel. Chce w przyszłym tygodniu wrócić na tor i wystartować w najbliższym GP oraz w…Play offie. Podobnie wypowiadał się w czasie transmisji z Cardif. Kto zna mentalność Jarka ten wie że jest to człowiek dobrze poukładany i wypełniający wszelkie umowy do końca. (mimo niewątpliwych zgrzytów)
   Powiem więcej: nie zdziwiłbym się gdyby tym który odejdzie będzie raczej dotychczasowy prezes Unii. Zalecam zatem ostrożność co do “sprawdzonych i pewnych” informacji. Pozdrawiam

 4. netoperek pisze:

  Mam nadzieję że uda się odpowiednio przygotować tor. W ew. następnym terminie może już wystąpić J.Hampel a Kenio nie – więc szanse Unii wyraźnie wzrosną. Trzymam kciuki za drużynę Włókniarza i… wszystkich któży pracują przy przygotowaniu toru!!!

 5. 1976aDamfua pisze:

  LICZE NA WAS ZE POJEDDZIECIE NA MAKSA I DACIE WSZYSTKO ZE SWOICH MASZYN DO SAMEGO KONCA POZDRAWIAM WYDRA

Dodaj komentarz