Malczewski dziewiąty w finale Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów

ikona_rafalmalczewski

Kamil Adamczewski triumfował w rozegranym w środę na torze w Lesznie finale Indywidualnych Mistrzostw Ligi Juniorów. Druga pozycja w zawodach przypadła Piotrowi Pawlickiemu, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Mikołaj Curyło. Jedyny reprezentant Dospel Włókniarza w finałowej imprezie, Rafał Malczewski wywalczył 8 punktów i sklasyfikowany został na dziewiątej lokacie.

Wyniki:
1. Kamil Adamczewski (Unia Leszno) – 14 (3,3,3,3,2)
2. Piotr Pawlicki (Unia Leszno) – 11+3 (2,3,d,3,3)
3. Mikołaj Curyło (Polonia Bydgoszcz) – 11+2 (3,3,3,1,1)
4. Jakub Jamróg (Azoty Tauron Tarnów) – 11+1 (1,2,2,3,3)
5. Krystian Pieszczek (Lotos Wybrzeże Gdańsk) – 11+0 (3,3,2,1,2)
6. Adam Strzelec (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – 10 (1,0,3,3,3)
7. Marcel Szymko (Lotos Wybrzeże Gdańsk) – 9 (3,1,1,2,2)
8. Adrian Cyfer (Stal Gorzów) – 8 (0,2,1,2,3)
9. Rafał Malczewski (Dospel Włókniarz Częstochowa) – 8 (0,2,3,2,1)
10. Marco Gaschka (PGE Marma Rzeszów) – 8 (2,2,2,1,1)
11. Patryk Dolny (Betard Sparta Wrocław) – 6 (1,1,2,2,0)
12. Filip Marach (Unia Leszno) – 3 (2,t,0,1,0)
13. Michał Piosicki (Unia Leszno) – 3 (0,1,d,2)
14. Łukasz Wieliński (Polonia Bydgoszcz) – 2 (2,u,d,0,0)
15. Łukasz Przedpełski (Unibax Toruń) – 2 (0,1,1,d,w)
16. Patryk Malitowski (Betard Sparta Wrocław) – 0 (d,d,-,-,-)
17. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) – 0 (w,-,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (62,71) Adamczewski, Pawlicki, Jamróg, Cyfer
2. (61,12) Curyło, Wieliński, Dolny, Przedpełski
3. (62,31) Szymko, Marach, Malitowski (d/start), Jóźwik (w/u)
4. (61,91) Pieszczek, Gaschka, Strzelec, Malczewski
5. (60,68) Curyło, Jamróg, Szymko, Strzelec
6. (61,62) Pieszczek, Cyfer, Przedpełski, Piosicki
7. (62,28) Adamczewski, Gaschka, Dolny, Marach (t)
8. (60,75) Pawlicki, Malczewski, Wieliński (u2), Malitowski (d3)
9. (62,28) Malczewski, Jamróg, Przedpełski, Marach
10. (60,41) Curyło, Gaschka, Cyfer
11. (61,78) Adamczewski, Pieszczek, Szymko, Wieliński (d4)
12. (61,56) Strzelec, Dolny, Piosicki, Pawlicki (d1)
13. (61,25) Jamróg, Dolny, Pieszczek
14. (61,84) Strzelec, Cyfer, Marach, Wieliński
15. (62,32) Adamczewski, Malczewski, Curyło, Piosicki (d4)
16. (61,37) Pawlicki, Szymko, Gaschka, Przedpełski (d4)
17. (61,78) Jamróg, Piosicki, Gaschka, Wieliński
18. (62,78) Cyfer, Szymko, Malczewski, Dolny
19. (61,88) Strzelec, Adamczewski, Przedpełski (w/2min)
20. (61,28) Pawlicki, Pieszczek, Curyło, Marach

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:
21. (61,34) Pawlicki, Curyło, Jamróg, Pieszczek

Widzów: ok. 700.

Wyniki za SportoweFakty.pl

Zobacz także:

Dodaj komentarz