Ireneusz Winiarski: Będziemy rozmawiali z Danielem

wazne_nermark_dymek

Grigorij Łaguta to bezsprzecznie najskuteczniejszy i najbardziej widowisko jeżdżący zawodnik Włókniarza. Podpisał on list intencyjny na starty w kolejnym sezonie, podobnie zresztą, jak Rafał Szombierski. Klub doskonale jednak dostrzega wkład pozostałych zawodników i będzie z nimi rozmawiać.

W ostatnich dwóch sezonach obok Grigorija Łaguty najwięcej “oczek” dla Włókniarza zdobywał Daniel Nermark. Szwed miał piorunującą końcówkę sezonu w barwach Lwów w zakończonych już dla nas rozgrywkach. - Zawdzięczamy mu bardzo dużo. Ostatni mecz z Unią Leszno w jego wykonaniu to rewelacja, poezja – przyznał jeden z akcjonariuszy klubu oraz członek Rady Nadzorczej CKM Włókniarz SA, Ireneusz Winiarski.

- Z Danielem wiążemy duże nadzieje na przyszłość. Na pewno będziemy z nim rozmawiać – oświadczył Winiarski. Jednocześnie dodał, że podobne rozmowy zostaną przeprowadzone m.in. z Kennethem Bjerre i Grzegorzem Zengotą. Wiążące decyzje zapadną w odpowiednim czasie.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (11)

 1. kacper pisze:

  daniel musisz zostać z nami mielibyśmy szanse na medal

 2. diabol pisze:

  dokładnie, zgadzam się z tym co pisze poprzednik, w dupie mam najemnika, który przyjdzie na sezon i tylko po kasę, skoro mamy dobrego zawodnika.

 3. karmal pisze:

  Daniel musi zostać. On obok Griszy to najskuteczniejsi nasi zawodnicy i nie są z nami jeden sezon.

  Szumina…. będzie dobry u nas, ale na wyjazdach pewnie trzeba będzie go zastępować :/

 4. _magiczny_wlokniarz_ pisze:

  Grisza,Szombierski,Emil,Holta+dobry junior. ;D
  jak są pieniądze to po co zostawać przy tym składzie co był i znowu bronić się przed spadkiem..? no bez jaja ;/

 5. pam_93 pisze:

  Co wy tak z tym Emilem?
  Najważniejsze, żeby został Nermark…
  A nasi Włodarze na pewno wymyślą coś dobrego i myślę, że tu już nie są ważne pieniądze… Martwi mnie tylko to, że Szumina może jeździć wymiennie z Zengim, bo myślę, że rzeczywiście będziemy mieć w barwach na przyszły sezon wszystkich(Griszę, Daniela, Bjerre, Zengotę i Rafała) i tylko Mirka zabraknie. Szkoda, bo fajny i kiedyś będzie z niego dobry zawodnik, ale cóż… Podejrzewam, że nasi chcą tylko ściągnąć dobrego Polaka lub niestety wymienić naszego Daniela. Oby to była jednak ta pierwsza opcja.

 6. Faja pisze:

  Kontraktując Hampelka otwiera się możliwość dla młodego Łaguty który może walczyć o skład z drugą linią. Jeżeli będzie Emil to wtedy byśmy musieli postawić na kogoś z mniejszym KSM zamiast Nermarka (np. Bjerre) chyba, że w przypadku kontuzji będzie jeździł junior. Emil gwarantuje lepsze emocje bo to zadzior jakich mało, ale z drugiej strony Hampel wydaje się być troszkę bardziej pewnym zawodnikiem i do tego jest polakiem co też daje więcej możliwości. Jakby nie było jeżeli dojdzie do nas jeden z nich to będzie sukces, ale jakoś w to nie wierze. Walasek na dzisiaj to ma zapewne takie wymagania jak i dwójka wymieniona wyżej więc jeżeli kasa się znajdzie to wszystko może się zdarzyć.

 7. Borsuk pisze:

  Emil Sajfutdinov by się przydał…

 8. Norb1t pisze:

  ale skoro Griszka,Szumina jest i będą rozmawiać z Zengim, Keniem, Danielem i pewnie wszyscy zostaną, więc kogo chcą kupić. Odejdzie chyba niestety Miras fajny chłopak z niego. no to w jego miejsce niew eim jak KSM dawać Jarka i mamy PO;d

 9. tondEK pisze:

  Daniel musi zostać :)

 10. Darek Tor pisze:

  Fajnie jak by Daniel też został bo mało mówi a dużo robi i efekty było widać

Dodaj komentarz