Od czwartku w sprzedaży losy na Malucha

wazne_maluch

Tai Woffinden miał być jednym z uczestników I Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Niestety Anglik z powodu kontuzji nie może wziąć udziału w zawodach, jednak chce wspomóc kolegę z toru – Kamila Cieślara.

Kamil Cieślar od kilku lat walczy o powrót do zdrowia. Po upadku, jaki miał miejsce podczas zawodów młodzieżowych na torze w Częstochowie w 2010 roku porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Mimo upływu czasu wychowanek Rybek Rybnik nie poddaje się i przechodzi żmudną rehabilitację. Włodarze Włókniarza Częstochowy organizując I Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy postanowili wesprzeć Cieślara.

Część dochodu z niedzielnego turnieju przekazana będzie na rehabilitację Kamila. W pomoc zawodnikowi Lwów postanowił włączyć się były jeździec Włókniarza – Tai Woffinden, który postanowił oddać Fiata 126p otrzymanego kilka lat temu od władz częstochowskiego klubu. Malucha Taia kojarzy większość kibiców częstochowskiego Włókniarza. Woffinden uznał, że Maluch jest bardzo dobrą pamiątką dla kibiców czarnego sportu. Dochód z loterii będzie przeznaczony na rehabilitację Kamila Cieślara. Warto dodać, że pojazd jest w dobrym stanie technicznym. - Niestety Tai Woffinden w ostatnich tygodniach zmaga się z kontuzją i nie może wziąć udziału w niedzielnych zawodach. Jednak kiedy Tai usłyszał, że część dochodu z turnieju będzie przeznaczona na rehabilitację Kamila Cieślara, to zdecydował, że przekazuje na aukcję Fiata 126p, którego kilka lat temu otrzymał jako prezent na urodziny. Dla kibiców będzie to znakomita pamiątka, a tym samym Anglik pomoże swojemu koledze – powiedział menedżer Włókniarza, Jarek Dymek.

Szczęśliwca, który otrzyma Malucha poznamy w drodze losowania. Aby wziąć w nim udział wystarczy zakupić los w cenie 5 złotych. Losy te będzie można nabyć od czwartku do soboty w siedzibie klubu przy ulicy Olsztyńskiej 123/127 (wejście od ulicy Żużlowej). Cegiełki na Malucha będzie można zakupić również w niedzielę na klubowym stoisku z gadżetami, które mieścić się będzie na koronie stadionu.


Zobacz także:

Dodaj komentarz