Retransmisja turnieju w Sportklubie

wazne_turniej_1

W czwartek (04.10.2012) o godzinie 17.00 na antenie kanału Sportklub zostanie pokazana retransmisja z I Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Wszystkich, którzy chcą sobie przypomnieć zmagania zawodników podczas tych zawodów, zapraszamy przed odbiorniki telewizyjne. Komentować zawody będą Łukasz Kowalski oraz Wojciech Ciepiela, natomiast w roli reportera zobaczymy Macieja Hasika.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (8)

 1. Faja pisze:

  1. G.Łaguta
  2. R.Szombierski
  3. E.Saifutdunov
  4. G.Zengota
  5. D.Nermark
  6. A.Czaja
  7. H.Łęgowik

  Płakałbym ze szczęścia :P Holta owszem ale do walki z drugą linią ;)

 2. Norb1t pisze:

  Holta,gdyby miał mniej o chociaż 5 lat to powiedziałbym, że to może być dobry transfer.Ale teraz nie dla Rune.Skład trzeba zrobić trochę mocniejszy niż ten aktualny by te mecze nas styku były dla nas łupem;d.
  Marzy mi się Emil Zengi Grisza Szumin Hampel Czaja i świderski na walkę o skład z Zengim i Rafałem.Jednak moja propozycja to ogromny wydatek finansowy więc mam tańszą opcję Grisza Szumin Nermark Woffinden Hampel Czaja, ale pewnie mi się może pozmieniać w koncepcji, tak teraz mi wyszło;]

 3. jacazioom pisze:

  Szkoda, że jutro o tym fakcie nie poinformowaliście ..

 4. kalif pisze:

  A mnie się wydaje, że Rune Holta to żadne wzmocnienie, z całym szacunkiem dla Rune, ale nie pokazał się ani w tym, ani w poprzednim sezonie. A już na pewno nie wymieniłbym Grześka na Holtańskiego. Może i Zengi miał gorsze momenty w tym sezonie, ale według mnie wypadł dużo lepiej niż Rune. Stwierdzenia, że Rune pewnie odbuduje się u nas to jednak wróżenie z fusów. Jeżeli mamy wzmocnić drużynę to potrzebne są takie strzelby jak: Emil Sajfutdinow, Jarek Hampel, bracia Pawliccy, Martin Vaculik itp. Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że do tego dochodzą ograniczenia finansowe i regulaminowe, ale według mnie Holta to niepewna inwestycja.

 5. fanCKM pisze:

  myślę, że jeśli ma on podobny KSM co Zengota to niezły pomysł na wymianę Włókniarz – Falubaz myślę, ze Holta jest bardziej wartościowym zawodnikiem niż Zengota i następny sezon moze mieć świetny.
  Chociaż wiem że wiele osób go tu nie chce

  • jacazioom pisze:

   Holta jak najbardziej tak!!! Jedzie za Jabłońskiego i na pewno będziemy mecze do przodu! I na pewno żadnego Hampela!!!! Emil i Vacul to moje marzenia.. pasują jak ulał do naszej drużyny!

   • _kama_ pisze:

    Wątpię, żeby Vaculik przeszedł do Włókniarza…żeby w ogóle zmienił barwy klubowe. Sajfutdinow też wyraził chęć do pozostania w Bydgoszczy. Oczywiście, “chcieć” nie znaczy “móc”, ale nie leży mi tu stwierdzenie, że pasuje on do nas jak ulał…Powiem tak: gdybym miała wybierać pomiędzy nim a Hampelem, wybrałabym Hampela. Jest bardziej doświadczony, sympatyczniejszy i czasem potrafi się pohamować, w przeciwieństwie do Emila.
    Co do Holty…no cóż, średnio jeździ. A Włókniarz nie ma być tylko klubem “drugiej szansy”, ale ma walczyć o medal.

 6. kranior1977 pisze:

  Co sądzicie na temat newsa o Holcie na portalu wczestochowie.pl?

Dodaj komentarz