Włókniarzowe skarpetki i saszetki w sprzedaży!

wazne_sklepkibica

Asortyment w naszym sklepie stale jest powiększany. W naszej ofercie znajdziecie Państwo skarpety – idealne na długie zimowe wieczory oraz saszetki posiadające dwie kieszenie oraz regulowany pas.

Nowe gadżety można oczywiście kupić w naszym sklepie, który znajduje się w siedzibie klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127 (wejście od ul. Żużlowej) i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 – 16:00. Ponadto zachęcamy do zakupów przez Internet odwiedzając nasz sklep internetowy. Znajdziecie tam Państwo wszelkie szczegóły dotyczące sprzedaży oraz dostępności produktów.

- Skarpety Włókniarza

- Saszetka

Zobacz także:

Komentarze kibiców (7)

 1. kropkaPl pisze:

  Wczoraj na meczu AZS ze Skra widzialem Bjerre usmiechnietego od ucha do ucha z dymkiem. wiec duzo to moze wyjasnic. Wg mnie zapewne za daniela ktory ponoc dogadany w gorzowie

 2. FanNumber1 pisze:

  uku82 to nie majciochy tylko saszetka hahahaha :)

 3. FanNumber1 pisze:

  W piątek poznamy regulamin rozgrywek ligowych

  W niedzielę w żużlowym programie publicystycznym Siłownia na antenie Orange Sport prezes Polskiego Związku Motorowego, Andrzej Witkowski w rozmowie z Łukaszem Siudakiem zapowiedział ogłoszenie regulaminu obowiązującego w Enea Ekstralidze w piątek (16.11.2012 r.) o godzinie 15:00

  - W piątek o 15:00 Rada Nadzorcza ogłosi regulamin, który będzie obowiązywał w Enea Ekstralidze w nowym sezonie. Dla Polskiego Związku Motorowego najważniejsza jest sprawa bezpieczeństwa na torach żużlowych. Nie boję się użyć stwierdzenia, że w lidze polskiej tory były preparowane. Okazuje się, że kary finansowe nie są już dla klubów takie ważne. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie instytucji komisarza toru. Będzie też obowiązywał KSM. Długo myślałem nad tym, czy w ogóle on powinien obowiązywać – tutaj będziemy wzorowali się na Anglikach i Szwedach. Nie mogę teraz jeszcze powiedzieć, na jakim poziomie KSM zostanie ustalony – stwierdził Andrzej Witkowski.

  W programie rozmawiano na temat największych problemów polskiego sportu żużlowego. – Według mnie największym problemem polskiego sportu żużlowego jest brak jednomyślności i stabilności w środowisku. Co roku słyszę, że uchwalamy regulamin na lata, a potem corocznie wprowadzane są gruntowne zmiany. Żaden z pomysłów takich jak zastępstwo zawodnika, regulamin finansowy, KSM, joker nie był sprawdzony przez dłużej niż trzy lata. Mam nadzieję, że ten nowy regulamin będzie obowiązywał faktycznie przez lata, dzięki czemu zawodnicy odzyskają do niego oraz do władz polskiego żużla zaufanie – skomentował Wojciech Jankowski, kierownik WTS Nice Warszawa, a także członek panelu marketingowego przy Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

  - Dwa przepisy będą przejściowe przez dwa lata. Reszta będzie obowiązywała dłużej. Chyba, że życie zmusi nas do wprowadzenia zmian, ale tylko pod względem spraw bezpieczeństwa – odpowiedział na te wątpliwości Andrzej Witkowski.

  źródło: espeedway.pl

 4. FanNumber1 pisze:

  konrad- oficjalnie okienko transferowe zaczyna się się 1 grudnia, nie jest jeszcze znany regulamin rozgrywek na następny sezon, o spekulacjach transferowych możesz sobie poczytać na portalach internetowych oraz w Przeglądzie Sportowym. Także proponuję jeszcze chwilę cierpliwości i za parę dni, miesięcy będzie wszystko jasne. Pozdro dla normalnych i wiernych kibiców Włókniarza :)

 5. konrad pisze:

  Może byście zaczeli pisać jakieś doniesienia transferowe a nie tylko co jest w sklepie

Dodaj komentarz