SKCW: I Turniej Wiedzy o Włókniarzu rozstrzygnięty!

logo_skcw

W dniu 23.11.2012 w Pubie na Wirażu odbył się I Turniej Wiedzy o Włókniarzu. Wzięło w nim udział około 20 uczestników, a zmaganiom przyglądała się równie liczne zgromadzona publiczność. Całkowity dochód z wpisowego przeznaczony zostanie na akcję “Biało-zielony mikołaj”, której celem jest zakup zabawek oraz słodyczy dla dzieci z Domu Małego Dziecka.

Konkurs polegał na wypełnieniu składającego się z 25 pytań testu, można było uzyskać z niego 36 punktów. Na wypełnienie testu zawodnicy mieli 35 minut. Pracę sprawdzała komisja złożona z przedstawicieli Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia. W czasie ocenia prac, menadżer drużyny Włókniarza Częstochowa i gość honorowy turnieju, Jarek Dymek odpowiadał na pytania zgromadzonych . Wywiązała się dyskusja na temat dywagacji transferowych, KSM, zmniejszenia ligi oraz innych regulaminowych zagadnień. Następnie nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Triumfatorzy I Turnieju Wiedzy o Włókniarzu

1 miejsce: Jarosław Dymek
2 miejsce: Dariusz Jeziorski
3 miejsce: Fabian Romańczyk.

Wszyscy laureaci otrzymali szampana, zestaw gadżetów klubowych oraz kuponów rabatowych a także pamiątkowe dyplomy. Zwycięzca otrzymał dodatkowo pamiątkowy plastron. Należy przy tym podkreślić wielkie serce Jarka Dymka, który zadeklarował, że na początku sezonu zbierze podpisy zawodników a następnie przekaże plastron na jedną z aukcji organizowanych przez Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza.

Laureaci I Turnieju Wiedzy o Włókniarzu (fot. SKCW)

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

  1. fanCKM pisze:

    oficjalna jak zawsze najszybciej podaje informacje :)

Dodaj komentarz