Świąteczna wyprzedaż

wazne_mikolaj

Zbliżają się Mikołajki oraz święta Bożego Narodzenia. Tradycją jest, iż w tym czasie obdarowujemy się prezentami. Częstochowski klub wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Przygotowaliśmy dla naszych sympatyków specjalną świąteczną wyprzedaż klubowych gadżetów. Zobacz ofertę!

Ponadto zachęcamy do kupna nowych gadżetów w naszej ofercie:

Dwa rodzaje bombek na choinkę:
1 – Pierwszy rodzaj
2 – Drugi rodzaj

Kalendarz ścienny

Kalendarz książkowy

Skrobaczka do szyb.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (5)

 1. koyod pisze:

  Pochwała za projekt i wykonanie kalendarza ściennego.

 2. Dymek1089 pisze:

  I Emil we Włókniarzu :) wystarczyło troszkę spokoju i cierpliwości ;) Drodzy kibice ? Zapełniamy stadion w sezonie 2013, niech Nasi zawodnicy poczują w pełni naszą obecność :) Już teraz zapraszam wszystkich sympatyków speedway’a ! Będzie się działo ! :)

 3. snake5551 pisze:

  Pedersen nigdzie jeszcze nie podpisał pisze to na sportowych faktach więc jeszcze jest szansa na niego. Co do Emila zostanie w Bydgoszczy bo ze 3 tyg. temu czytałem że jeżeli Polonia wyłoży chociaż 1mln 800tys to zostanie ale miejmy nadzieje że Emil będzie nasz.Rune Holta podpisał list intencyjny z Włókniarzem Częstochowa.

 4. griszka pisze:

  Obawiam się kolego, że masz rację. Emil pewnie zostanie w budzi a my tracimy nermarka a za niego inwalida.masakra rzeczywiście jest wzmocnienie brakuje jeszcze tylko żeby do inwalidy dołączył dziadek herbie za ponad dwie banki.a miało być tak pięknie.Cóż trzeba liczyć na szumile i griszka że znowu ustają nam ligę! !! Pozdrawiam wszystkich fanów ckmu! !!

 5. yarow79 pisze:

  Wy tu o wyprzedażach a zawodnicy z listy transerowej uciekają. Pedersen miał być alternatywą jeśli Sajfudinow podpisze umowe z Bydgoszczą a on już podpisał 2 letnią umowe z Rzeszowem. Coś mi się wydaje że dziś a najpóżniej jutro to samo zrobi Sajfudinow w Bydgoszczy i bedzie jak zwykle dużo szumu a efekt mizerny.

Dodaj komentarz