Z kim Lwy spotkają się przed sezonem?

wazne_grisza_pepe

Menadżer częstochowskich Lwów, Jarosław Dymek, nie próżnuje. Owocem jego pracy jest plan sparingowy naszej ekipy, który zostanie zrealizowany w marcu. Pierwszym przedsezonowym rywalem biało-zielonych będą obrońcy tytułu mistrzowskiego, zawodnicy Azotów Tauron Tarnów.

- Na początku pojeździmy z Tarnowem. Nie będzie to dwumecz, gdyż już w drugiej kolejce spotkamy się tam podczas rywalizacji ligowej. Kluby pierwszy weekend na wspólne jazdy, sparingi, planują na 16-17 marca i właśnie w tym czasie chcemy pościgać się z Jaskółkami – wyjaśnił Jarosław Dymek.

Jak już podano w mediach, 23-24 marca dojdzie do dwumeczu z GTŻ-em Grudziądz. Zdaniem naszego menadżera, ta rywalizacja będzie bardzo pożyteczna. - Myślę, że GTŻ Grudziądz to dość ciekawy rywal, zwłaszcza po zakontraktowaniu takich zawodników jak Scott Nicholls i Chris Harris. Nasi Polscy zawodnicy oraz młodzieżowcy będą mieli się z kim pościgać. Powinien także wystąpić Grigorij Łaguta. Przeciwnik będzie dosyć dobry, a należy pamiętać, że tor w Grudziądzu nie należy do najłatwiejszych. Zdecydowanie sparing w Grudziądzu wyjdzie naszym zawodnikom na dobre – stwierdził.

Poza tym nasz zespół spotka się jeszcze z PGE Marmą Rzeszów, a być może na koniec przygotowań na naszym torze zostanie zorganizowany turniej par. W sparingach raczej zabraknie Emila Sajfutdinowa, który w marcu weźmie udział w pierwszej rundzie Grand Prix w nowozelandzkim Auckland. Być może w którymś z test-meczów pojawi się Michael Jepsen Jensen. Priorytetem jest przygotowanie zawodników polskich oraz młodzieżowców. W przygotowaniach naturalnie ma uczestniczyć Grigorij Łaguta. Celem wspomnianych działań jest jak najlepsza forma Lwów podczas pierwszego meczu ze Stelmet Falubazem Zielona Góra.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

  1. Pablo pisze:

    Czy sparingi będą otwarte dla kibiców?

Dodaj komentarz