XI Gala Lodowa Sławomira Drabika już w sobotę!

wazne_galalodowa

Lodowe gale w naszym mieście, które organizuje Sławomir Drabik, od 2002 roku tłumnie przyciągają fanów żużla. 19 stycznia na lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego o godzinie 17.00 odbędzie się już XI edycja Gali Lodowej. Znamy więcej szczegółów na temat tej imprezy.

Przede wszystkim poznaliśmy już listę startową zawodów. Po raz pierwszy przed częstochowską publicznością na lodowisku zaprezentuje się syn Sławomira Drabika, Maksym. Przypomnijmy, że w minioną sobotę zdobył on 7 punktów podczas gali w Opolu. W turnieju organizowanym przez żywą legendę Włókniarza nie zabraknie także Adriana Miedzińskiego, czy aktualnego Indywidualnego Mistrza Polski Tomasza Jędrzejaka. Pojawią się również dwaj goście z Holandii.

Ceny wejściówek na imprezę wynoszą 15 złotych. O ich przedsprzedaży poinformujemy niebawem. Z kolei w ciągu najbliższych godzin ruszy proces akredytacyjny, nad którym pieczę sprawować będzie, podobnie jak w latach poprzednich, Biuro Prasowe klubu CKM Włókniarz. Za pośrednictwem naszego klubu zostanie również zorganizowany konkurs, w którym do wygrania będzie 10 biletów. Śledźcie nas uważnie!

Lista startowa:
1. Maksym Drabik
2. Hubert Łęgowik
3. Szymon Kiełbasa
4. Grzegorz Zengota
5. Sławomir Drabik
6. Tomasz Jędrzejak
7. miejsce dla zawodnika z Holandii
8. Adrian Miedziński
9. miejsce dla zawodnika z Holandii
10. Artur Czaja
11. Adam Skórnicki
12. Emil Pulczyński

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

  1. Szeryf1985 pisze:

    Kiedy i gdzie bilety? Już nie mogę doczekać się jazdy na 5:1 S&M D. :) Sławek,Sławek D. Sławek Drabik OLE, Maksym, Maksym D., Maksym Drabik OLLLLLEEE!!! Pozdro:)

Dodaj komentarz