Aktualizacja aplikacji mobilnej CKM Włókniarz Częstochowa już dostępna!

logo Google play

Specjalnie dla naszych Kibiców z okazji prezentacji drużyny CKM Włókniarz Częstochowa na sezon 2013 przygotowaliśmy aktualizację aplikacji mobilnej dla użytkowników smartfonów z systemem Android.

Aktualizacja aplikacji wprowadza aktualny skład drużyny CKM Włókniarz na sezon 2013, opisy zawodników a także terminarz i tabelę zbliżającego się wielkimi krokami nowego sezonu żużlowego.

Oprócz, aktualizacji informacji na sezon 2013 aplikacja udostępnia funkcje umożliwiające przeglądanie najnowszych i najważniejszych wydarzeń z życia klubu, prezentuje sponsorów drużyny oraz umożliwia komentowanie fan page klubu w ramach portalu społecznościowego Facebook.

 

Serdecznie zapraszamy do uaktualnienia aplikacji mobilnej na sezon 2013 jeszcze przed oficjalną prezentacją. Zachęcamy także do regularnego korzystania z aplikacji oraz śledzenia informacji na stronie internetowej CKM Włókniarz i na Facebooku nt. aplikacji – wkrótce kolejne, ciekawe funkcjonalności na zbliżający się sezon żużlowy.

Zapraszamy do korzystania z aplikacji, którą można pobrać na system Android pod linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=wlokniarz.app&feature=search_result&hl=pl
Na wszystkie propozycje, które dotyczą rozwoju naszej aplikacji, czekamy pod adresem e-mail: mobile@ampmedia.pl.

Aplikacja została przygotowana i zaktualizowana przez naszego Partnera – firmę Grupa AMP Media.

Zobacz także:

Dodaj komentarz