Dodatkowe autobusy dla fanów Włókniarza!

wazne_prezentacja2013

W porozumieniu z Wydziałem Kultury, Promocji i Sportu UM Częstochowy Miejski Zarząd Dróg i Transportu jako organizator komunikacji miejskiej oraz MPK w Częstochowie Sp. z o.o. jako wykonawca przewozu w związku z PREZENTACJĄ DRUŻYNY CKM WŁÓKNIARZ w piątek 8.02.2013 roku wzmacniają obsługę komunikacyjną.

Wzmocnienie polegać będzie na ekspedycji 2 autobusów do przewozu pasażerów na prezentację organizowaną w Hali Sportowej przy ulicy Żużlowej w dzielnicy Zawodzie.
Autobusy ze specjalnym oznaczeniem 99 – HALA SPORTOWA odjadą w 11 minutowym odstępie z przystanku/pętli GOMBROWICZA. Odjazd pierwszego autobusu planowany jest na godz. 16:57, drugiego na 17:08.
Przyjazdy dodatkowych autobusów na specjalnie wyznaczone miejsca w sąsiedztwie Hali przy ulicy Żużlowej planowane są odpowiednio o 17:20 i 17:30.

Dodatkowe autobusy zatrzymywać się będą na przystankach pośrednich na trasie, która będzie przebiegać ulicami: Gombrowicza (pętla), Fieldorfa-Nila, Aleję Wyzwolenia, Sosabowskiego, Michałowskiego, ponownie Aleję Wyzwolenia, Armii Krajowej, Aleję Jana Pawła II, Warszawską i Plac Daszyńskiego i następnie – bez zatrzymywania na kolejnych przystankach – ulicami: Mirowską, Faradaya, Legionów i Żużlową.

Dwa kursy powrotne będą wykonane ok. 15 i 30 minut po zakończeniu prezentacji z parkingu przy ul. Żużlowej, w piętnastominutowym odstępie (ok. 20:15 i 20:30)
Tabliczki przystankowe z informacją o godzinach odjazdów zostaną rozwieszone na przystankach znajdujących się w trasie przejazdu linii 99.

Przejazd dodatkowymi autobusami linii nr 99 podlega opłatom zgodnie z obowiązującą taryfą na liniach miejskich.

Bezpośredni dojazd do Hali Sportowej jest również możliwy regularnymi liniami miejskimi:
- od strony ul. Legionów – nr 11 i 35
- od strony ul. Rückemanna – nr 13 i 28

Rozkład jazdy linii 99 dostępny jest na stronie www.mzd.czest.pl w zakładce Publiczny Transport Zbiorowy.

Zobacz także:

Dodaj komentarz