Częstochowianie w nowych kevlarach w sezonie 2013

logo_ckmwlokniarz

Podczas prezentacji drużyny Dospelu Włókniarza, do której doszło w ostatni piątek w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Żużlowej, na telebimie przedstawiono wzór kevlarów, w jakich częstochowscy jeźdźcy startować będą w sezonie 2013. Dla naszych Kibiców, którym umknął moment wyświetlenia nowych kombinezonów, mamy dobrą wiadomość. Specjalnie dla Was prezentujemy bowiem projekt naszego kevlaru! Wykonała go natomiast dobrze znana w środowisku żużlowym firma, KW Speedway Products.

W takim oto kevlarze żużlowcy Włókniarza startować będą w sezonie 2013.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (6)

 1. dawid1 pisze:

  Fajny design. PS Dlaczego firma KW nie jest jednym ze sponsorów naszego klubu? Jest to jedna z bardziej rozpoznawalnych marek w świecie żużla. Jest to firma nasza, lokalna z Częstochowy a nie utożsamia się z naszym klubem chociaż przez sponsoring?

 2. Flo pisze:

  Pomysł ze zmianą kevlarów, wydawał sie ryzykowny, bo po co zmieniać coś co w mojej ocenie prezentowało sie bardzo dobrze w ostatnim sezonie… Efekt końcowy nowych kombinezonów jednak zaskoczył na plus. Ten oryginalny projekt jest Git!

 3. fanCKM pisze:

  Naprawde bardzo ładne

 4. Norb1t pisze:

  Duża zmiana. Pierwsze wrażenie “ble”, ale jak się przyjrzałem to jest naprawdę fajny, dodałbym więcej czarnego. Czepiam się za bardzo;d jest SUPER!

 5. sag pisze:

  Nie… tylko nie takie coś!!!

Dodaj komentarz