DPŚ: Ceny biletów na sektor centralny. Prześlij do nas swoje dane!

wazne_karnety2013

13 lipca na naszym stadionie odbędzie się półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Klub ustalił ceny wejściówek na sektor centralny. Zgodnie z zapowiedziami, zniżki będą dotyczyły posiadaczy karnetów. Istotne jest również przesłanie nam danych osobowych.

Koszt wejściówki na sektor centralny wynosi 180 złotych. Posiadacze karnetów srebrnych i złotych, które obowiązują na owym sektorze mogą skorzystać ze zniżki i zapłacą 160 złotych.

Uwaga! Jeśli posiadasz karnet na sektor centralny i w tym samym miejscu chcesz obejrzeć półfinał Drużynowego Pucharu Świata, musisz do 24 lutego przesłać na adres m.fertacz@ckmwlokniarzsa.pl swoje imię i nazwisko, numer sektora, rzędu i miejsce oraz numer karnetu. Następnie od 1 marca do 31 marca należy dokonać rezerwacji i wpłaty. Po wyznaczonym terminie miejsca zostaną oddane do wolnej sprzedaży.

Naturalnie posiadacze karnetów srebrnych i złotych będą mogli wybrać dowolne miejsce na stadionie podczas DPŚ. Sektor centralny będzie dostępny jednak tylko dla nich.

Dodatkowo mamy jeszcze bardzo ważną informację dla wszystkich, którzy zdecydowali się na zakup karnetu (bez względu na rodzaj) w punktach przedsprzedaży poza biurem klubowym. Uprzejmie prosimy, aby posiadacze owych karnetów również przesłali swoje dane na podany powyżej adres mailowy.

O pozostałych cenach biletów na półfinał Drużynowego Pucharu Świata oraz zniżkach dotyczących wszystkich pozostałych rodzajów karnetów poinformujemy wkrótce.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (3)

  1. pawel50 pisze:

    Aha pozdrawiam dziewczyny bo one z polityką cenową nie mają nic wspólnego

  2. pawel50 pisze:

    Faktycznie przy tak zaporowej cenie trudno będzie zapełnić Arenę

  3. arek199028 pisze:

    180:( troszkę chyba przesada

Dodaj komentarz