31 urodziny Rafała

ikona_rafalszombierski

12 marca 1982 roku w Pyskowicach urodził się obecny zawodnik naszego klubu, Rafał Szombierski. W dniu jego urodzin życzymy mu dużo zdrowia, bezkolizyjnej jazdy, wielu sukcesów sportowych i w życiu prywatnym oraz wszelkiej pomyślności. 100 lat “Szumina”!

Zobacz także:

Komentarze kibiców (4)

 1. morten pisze:

  W kilku moich poprzednich wpisach skrytykowałem niesportowe zachowanie Szombierskiego Rafała. Nie wierzyłem w żadne teorie spiskowe, podkupywanie ani żadne tam tego typu knucia zakulisowe. PRZEPRASZAM Z CAŁEGO SERCA PANA SZOMBIERSKIEGO RAFAŁA ZA MOJE OBRAŹLIWE WPISY. Dalej uważam, że wyłożenie się na torze było (według mnie) próbą wymuszenia powtórki biegu ale po tym co zaprezentował w finałowy wieczór DMP klub UNIBAXU śmiem twierdzić, że coś tu mocno śmierdzi. Klub Unibaxu za niesportowe zachowanie powinien również zostać ukarany czerwoną kartką na kolejny sezon a następny – w 2015 roku zaczynać powinien z poziomu 2 ligi. Mea culpa. No i finał GP powinien odbyć się w Zielonej Górze, Unibax nie jest godzien organizacji tej imprezy.

 2. kalif pisze:

  Spóźnione, ale szczerze życzenia Rafale. Samych sukcesów, trójeczek, jak najwięcej machającej rączki do kibiców, no dużo szczęścia i wszystkiego naj poza torem.

 3. JARORACING pisze:

  Samych trójek, zdrowia, szczęścia i ogólnie czego tam sobie wymarzysz…
  I żebyś w każdym biegu miał okazję aby znów kiwać głową i machać ręką bo w tym sezonie cholernie na ciebie liczymy… :)

 4. Norb1t pisze:

  Wszystkiego najlepszego! Raduj nas jazdą i samych trójek i walki do kreski.

Dodaj komentarz