I Ty możesz wspomóc oprawę na pierwszy mecz

logo_skcw

Do pierwszego spotkania ze Stelmet Falubazem Zielona Góra przygotowują się nie tylko zawodnicy, czy sztab organizacyjny, ale przede wszystkim kibice. Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza apeluje o zbiórkę nakrętek. W jakim celu?

Nakrętki zostaną sprzedane, a dochód trafi na konto Stowarzyszenia. Fundusze zostaną dołączone do przygotowania oprawy na mecz Dospel CKM Włókniarza Częstochowa ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Do akcji włączył się “Pub na wirażu”, który zaapelował (zachowano oryginalną pisownię):

“Kibice ze Stowarzyszenia potrzebują pomocy i jak zwykle będą mogli liczyć na Pub na Wirażu. Wy także musicie pomóc, bo trzeba pokazać Falubazowi gdzie są najlepsi kibice. Co możemy zrobić? Planujemy zbiórkę nakrętek od napojów, a dochód z ich sprzedaży przekazać SKCW. Docelowo pragniemy, aby zbiórka trwała cały sezon a raz w miesiącu będziemy udawać się do skupu. Dla tych, którzy przyniosą najwięcej czeka specjalna nagroda. Kochani tym ludziom po prostu trzeba pomóc, znamy ich dobrze i wiemy ile czasu poświęcają dla naszego Włókniarza.

Z żużlowym pozdrowieniem Pub na Wirażu”

Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza zachęca natomiast do dołączenia w ich szeregi.

“Zostań członkiem wspierającym Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza.

Oferujemy Państwu możliwość zostania członkiem wspierającym naszego Stowarzyszenia. Członkowie wspierający otrzymują smsem informacje na temat działalności Stowarzyszenia, dostają także możliwość uczestnictwa w zebraniach oraz zabierania na nich głosu o charakterze doradczym. Co trzeba zrobić? Po pierwsze: wypełnić. poniższą deklarację. Można ją zostawić w Pubie Na Wirażu lub w budynku klubowym albo przynieść na zebranie.
Po drugie: opłacić półroczną składkę członka wspierającego, przelewając na nasze konto kwotę 50zł.

Tytuł przelewu: Imię Nazwisko Opłata półrocznej składki członka wpierającego
Numer konta: 40154010142003912046460001

Deklaracja do pobrania:
TUTAJ

Stowarzyszenie Kibiców Częstochowskiego Włókniarza”

Nakrętki można zostawiać w klubie bądź “Pubie na wirażu” (ul. Olsztyńska 123/127, wejście od ul. Żużlowej).

Zobacz także:

Dodaj komentarz