Trwają prace na stadionie. Śnieg wywożony ciężarówkami!

wazne_stadion

W piątek rozpoczął się kluczowy moment pierwszego etapu modernizacji parku maszyn. Na nasz obiekt trafiły już konstrukcje stalowe, które po zamontowaniu stworzą całość. Ponadto klub nie próżnuje i pozbywa się uciążliwego śniegu ze stadionu. W czwartek i piątek łącznie wywieziono 58 ciężarówek z białym puchem!

Prace modernizacyjne w parku maszyn cały czas wrą. Klub jest przekonany, że konstrukcja stalowa będzie, jak zwykło się potocznie mawiać, rosła w oczach.

Zmorą ostatnich tygodni w Polsce jest zimowa aura. Mimo, że kalendarzowa wiosna rozpoczęła się dobre kilkanaście dni temu, zima nie daje o sobie zapomnieć. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, w tym członków Stowarzyszenia Kibiców Częstochowskiego Włókniarza, udało się w dość szybkim czasie pozbyć znacznej ilości śniegu. Do tej pory z toru, który od kilku tygodni przykryty jest folią, wywieziono 58 ciężarówek śniegu. To jednak nie koniec prac. W sobotę usuwanie śniegu będzie kontynuowane, natomiast na niedzielę przewidziano zdjęcie folii i zebraniu ciężkiego śniegu z murawy.

Trzymajmy mocno kciuki za poprawę pogody, bo jeśli nastąpi wzrost temperatur i nie będą towarzyszyć nam opady, można po cichu mieć nadzieję, że już w przyszłym tygodniu przy Olsztyńskiej zawarczą żużlowe rumaki. Należy bowiem pamiętać, że dzięki Andrzejowi Puczyńskiemu, tor był bardzo dobrze przygotowany do zimy.

W tym miejscu władze klubu CKM Włókniarz pragną gorąco podziękować wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcając swój cenny czas pomagają przy usuwaniu śniegu i wszelkich możliwych pracach. Rąk do pracy jednak nigdy za wiele, dlatego wszystkich chętnych do pomocy prosimy o zgłaszanie się poprzez adres e-mail marketing@ckmwlokniarzsa.pl bądź bezpośrednio w siedzibie klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127 (jesteśmy także w weekendy!)

Zobacz także:

Dodaj komentarz