Niedzielny mecz zgodnie z planem!

wazne_poloniabydgoszcz14042013

Nasze starania, by mecz ENEA Ekstraligi pomiędzy naszym zespołem a składywęgla.pl Polonią Bydgoszcz odbył się zgodnie z planem, poskutkowały! Po sobotnim treningu, w którym udział wzięło łącznie sześciu zawodników Włókniarza, podjęto decyzję, iż mecz się odbędzie.

Jako pierwszy tor przetestował Artur Czaja. Po juniorze biało-zielonych na owalu zameldował się Michael Jepsen Jensen, a następnie Rune Holta. Trzeba przyznać otwarcie, że pozostali jeźdźcy mieli w sobie mniej optymizmu, a więcej ostrożności. Sprawy w swoje ręce wziął wspomniany Holta. – Chłopaki, gdy wyjedziemy w większej liczbie to rozjeździmy ten tor – mniej więcej tymi słowami motywował kolegów Rune.

Na wezwanie Holty odpowiedzieli Grigorij Łaguta, Emil Sajfutdinow oraz Mirosław Jabłoński. Słowa “Ryśka” sprawdziły się, bowiem stan toru uległ poprawie. Owal był często równany, a szczególną uwagę zwracano na newralgiczne miejsca. Zawodnicy płynnie pokonywali łuki i żaden z nich nie zanotował upadku. To nie koniec przygotowań toru. Przewidziano bowiem jeszcze osuszanie newralgicznych miejsc oraz prace ciągnikiem.

Od strony organizacyjnej, pragniemy prosić naszych drogich Kibiców o bardzo poważne potraktowanie następującego apelu: Przybywajcie na stadion w niedzielę jak najwcześniej. Bramy będą czynne już od godziny 14, natomiast kasy od 13. Zainteresowanie spotkaniem jest ogromne, sprzedaliśmy mnóstwo biletów oraz karnetów. Prosimy pamiętać, że trwają prace głównego parkingu dla samochodów i ilość miejsc jest ograniczona. Za utrudnienia przepraszamy. By uniknąć niepotrzebnych stresów i emocji, w miarę Państwa możliwości, prosimy zapełniać trybuny jak najwcześniej.

Stadion Arena Częstochowa, ul. Olsztyńska 123/127. Próba toru – godzina 15:30. Prezentacja – 15:45. Start do 1. wyścigu – 16:00. MUSISZ TAM BYĆ!!!


Zobacz także:

Dodaj komentarz