Artur Sukiennik: Kibice mogą spać spokojnie

wazne_kibice

W piątek wokół częstochowskiego Włókniarza rozpętała się medialna burza związana z doniesieniami na temat dymisji z funkcji prezesa CKM Włókniarz SA złożonej przez Pawła Mizgalskiego. Rozgorzała dyskusja, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy, a częstochowscy fani z niecierpliwością oczekiwali jakichkolwiek kolejnych informacji. Takiej udzielił dyrektor handlowy firmy K.J.G. Company, Artur Sukiennik.

- Rada nadzorcza CKM Włókniarz SA otrzymała rezygnację ze stanowiska prezesa złożoną przez Pawła Mizgalskiego, bez podania przyczyny. Pragnę jednak uspokoić naszych kibiców. Aktualna sytuacja klubu, czy to pod względem finansowym, czy organizacyjnym, jest w jak najlepszym porządku. Podkreślam jeszcze raz, nie ma żadnych powodów do obaw, ponieważ Włókniarz jest w bardzo dobrej kondycji. Jednocześnie przepraszam fanów za zaistniałą sytuację. Doskonale zdaję sobie sprawę, jak ważny jest ten klub dla kibiców, którzy być może przez różne ostatnie doniesienia medialne mieli niespokojną noc – powiedział Artur Sukiennik, dyrektor handlowy konsorcjum, które posiada większościowy pakiet akcji w spółce CKM Włókniarz.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (5)

 1. tyfus pisze:

  a może pan prezes poprostu wie coś co nie pozwala mu dalej pracować z niektórymi ludzmi lub firmami.

 2. JARORACING pisze:

  Zgadzam się z przedmówcami. A jeżeli już tak bardzo chce Pan odejść to po sezonie ponieważ to, że mamy taki skład w dużej mierze zawdzięczamy Panu i już prostym językiem mówiąc wkurzyłbym się gdyby Włókniarz w tym sezonie odniósł sukces, który byśmy zawdzięczali Panu, a DMP świętowałby inny Prezes… Z resztą u Nas w Częstochowie chyba nie ma nikogo kto by Pana nie chciał na stanowisku naszego kochanego klubu… Skoro chce Pan odejść to po odniesieniu sukcesu przez Włókniarz, a nie tak bez powodu !!!
  Prosimy Pana…

 3. kalif pisze:

  Zgadzam się z Viastore. Panie Pawle, niech Pan zostanie z nami. Bez Pana to już nie będzie ten sam klub. Wraz ze sponsorami zrobił Pan doskonałą robotę, wyciągając go z samego dna i budując jego solidną markę. To w dużej mierze dzięki Panu mamy teraz super skład i możemy walczyć o więcej niż tylko utrzymanie jak to ostatnimi czasy bywało. Włókniarz za Pana prezesury zmienił się w wiarygodny, rzetelnie prowadzony klub. Oczywiście, należy również pamiętać o ogromnych zasługach Pana Artura Sukiennika, a także innych sponsorów, ale to również Pan, Panie Pawle ciężko pracował, żeby Włókniarz był tym czym jest teraz. Mnie już zawsze będzie się kojarzyć, że to właśnie za Pana czasów Włókniarz wrócił do dawnej świetności.

 4. Viastore pisze:

  Może Pan zmieni jeszcze zdanie i zostanie z Włókniarzem? Cenie Pana Mizgalskiego, za to, że potrafił wyjść do kibiców i rozmawiać jak równy z równym. I czasem człowiek gdyby nie wiedział kim on jest, to by się nie domyślił, że rozmawia z Prezesem. Mam tylko nadzieję, że we Włókniarzu wszystko jest dobrze, tak jak zapewnia Pan Sukiennik, któremu oczywiście również wiele zawdzięczamy. Do boju Włókniarz :-)

 5. Częstochowianin pisze:

  Gratuluję Pawłowi!
  Widać że to mądry chłopak, wie co robi :)
  Mamy nadzieję iż usłyszymy go w relacji z Rzeszowa :)

Dodaj komentarz