Rafał Malczewski: Częstochowscy kibice zastąpią Emila i Michaela

wazne_malczewski_rafał

Za oknami aura deszczowa, ale decyzja na temat meczu jeszcze nie zapadła. Zgodnie z przepisami, należy oczekiwać na decyzję sędziego w porozumieniu z komisarzem toru. W oczekiwaniu na ostateczne rozstrzygnięcia, wypowiedzi udzielił Rafał Malczewski. Junior Lwów wierzy, że, jeśli mecz dojdzie do skutku, to kibice dodadzą otuchy biało-zielonym.

Informowaliśmy już o absencji w niedzielnym spotkaniu z Fogo Unią Leszno Emila Sajfutdinowa i Michaela Jepsena Jensena. Przed Lwami niełatwe zadanie, ale, zdaniem “Komara”, możliwe do zrealizowania. Malczewski mocno wierzy w zwycięstwo. - Przed meczem czuję się bardzo dobrze. Nie odczuwam stresu. Do tego spotkania podchodzę na luzie, ale skupiony. Dostaję trzecią szansę od działaczy i nie chciałbym ich zawieść, tak samo jak kibiców. Należy pamiętać, że jedziemy u siebie. Naszym atutem będzie nasz tor, więc powinniśmy wygrać. Mam nadzieję, że pojadę dobrze i wykorzystam daną mi szansę – oznajmił.

“Komar” doskonale zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka w obecnej sytuacji spadła między innymi na niego. - Będzie ciężko, ale jedziemy u siebie i to jest naszym atutem. Mam nadzieję, że cała drużyna pojedzie na równym poziomie i kolejne dwa punkty zostaną w Częstochowie. Szczerze mówiąc to podchodzę do tego spotkania naprawdę na luzie, bez żadnej presji i stresów. Po prostu chcę pojechać jak najlepiej i pokazać, że potrafię się ścigać – skomentował.

W Częstochowie w ostatnich sezonach i meczach często działy się rzeczy nieprawdopodobne. Począwszy od uratowania ekstraligowego bytu w dramatycznych okolicznościach w sezonie 2011 na niesamowitym zwycięstwie, głównie dzięki fantastycznej postawie w dwóch ostatnich wyścigach, nad składywęgla.pl Polonią Bydgoszcz kończąc. Rafał Malczewski uważa, że to kibice na SGP Arenie Częstochowa tworzą specyficzną atmosferę. – Włókniarz Częstochowa ma wspaniałych kibiców i to oni zastąpią Emila i Michaela. Fani poniosą nas głośnym dopingiem - zakończył Rafał Malczewski.

O decyzji w sprawie rozegrania bądź odwołania dzisiejszego meczu poinformujemy najszybciej, jak tylko będzie to możliwe!

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

  1. FIREBLADE pisze:

    3 i ostatnia szansa teraz powinni wystawiać Czaje i Strzelca.Szkoda przegranego meczu:/Brawa dla Holty

Dodaj komentarz