W niedzielę z Emilem!

wazne_sajfutdinow

Emil Sajfutdinow w sobotę we wspaniałym stylu wygrał Grand Prix Szwecji w Goeteborgu, a zaraz po tych zawodach otrzymał tragiczną informację o śmierci ojca. Start Emila przeciwko Unibaksowi Toruń został tym samym wykluczony, a w kierunku Rosjanina popłynęło wiele ciepłych słów otuchy w tych trudnych chwilach. Emil Sajfutdinow jednak wraca do żużla i już w niedzielę wystąpi w ważnym spotkaniu przeciwko Stali Gorzów!

Pogrzeb Damira Sajfutdinowa, ojca Emila, który przegrał walkę z bardzo ciężką chorobą, odbył się w poniedziałek w Saławacie. Emil powoli wraca do codzienności i już w piątek pojawi się w Polsce, natomiast w sobotę weźmie udział w przedmeczowym treningu Dospel Włókniarza. Częstochowianie przygotowują się bowiem do ligowego starcia ze Stalą Gorzów. Nie ma zagrożenia, by Emil Sajfutdinow w tym spotkaniu nie wystąpił. – Emil miał ostatnio bardzo trudne dni, w poniedziałek odbył się pogrzeb Damira Sajfutdinowa. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by Rosjanin wystąpił w meczu przeciwko Stali. W sobotę weźmie on także udział w przedmeczowym treningu – poinformował menedżer Lwów, Jarek Dymek.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (4)

  1. kalif pisze:

    Zgadzam się, trzeba głośno przywitać Lwów :-). Super, że Emil będzie z nami.

  2. namat pisze:

    Nareszcie. Nie mogę się doczekać ! :)

  3. Norb1t pisze:

    Dobrze będzie Cię zobaczyć Emilu. Musimy wszystkim naszym zawodnikom zrobić wielką wrzawę na arenie, niech poczują siłę, doping, wsparcie, po tych dwóch “niesprawiedliwych” porażkach.

Dodaj komentarz