Niezapowiedziana wizyta Emila Sajfutdinowa

wazne_sajfutdinow1

W piątek nieoczekiwanie swoją obecnością na treningu zaszczycił nas Emil Sajfutdinow. Rosjanin był w bardzo dobrym nastroju i nie może się doczekać, by ponownie wyjechać na częstochowski tor.

Podczas piątkowego treningu, w którym uczestniczyli m.in. Hubert Łęgowik i Artur Czaja, w parku maszyn SGP Areny Częstochowa, ku zaskoczeniu samych działaczy klubu, pojawił się Emil Sajfutdinow. Rosjanin, który z powodu rodzinnej tragedii (śmierć ojca) nie wystąpił w dwóch ostatnich spotkaniach naszej drużyny, jest pełen energii, by z powrotem zdobywać punkty dla Włókniarza.

- Rozmawiałem z Emilem i jest on w dobrej kondycji psychicznej. Przyglądał się trenującym juniorom, doradzał w parku maszyn, co też dobrze wpłynęło na naszą młodzież. Emil jest w stu procentach gotowy do jazdy i głodny zwycięstw naszej drużyny. Ponadto podziękował osobiście nam i prosił o podziękowanie kibicom za ogromne wsparcie i pokrzepiające słowa, jakie w ostatnim czasie otrzymywał. Dobrze było go z powrotem zobaczyć, tym bardziej tak pozytywnie nastawionego – oznajmił prezes naszego klubu, Paweł Mizgalski.

Emil Sajfutdinow wraz z resztą pierwszej drużyny będzie trenował w Częstochowie w sobotę po południu.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (4)

  1. zozolek127 pisze:

    Jesteśmy z tobą Emil!!!

  2. Piotr97 pisze:

    Emil,jesteśmy z tobą

  3. jacazioom pisze:

    Emil, prawdopodobnie jeszcze w tym roku będziesz Mistrzem Świata na żużlu, ale prawdziwym Mistrzem to Ty już jesteś !!! Trzymaj się, jesteśmy z Tobą !!!

Dodaj komentarz