Holta i Jabłoński awansowali do półfinału IMP

logo_ckmwlokniarz

W czwartek na torach w Lublinie, Pile i Opolu rozgrywano ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Udział w tych zawodach wzięło czterech zawodników Dospel Włókniarza Częstochowa – Rune Holta (Lublin), Mirosław Jabłoński, Adam Strzelec (Piła) i Artur Czaja (Opole). Do dalszych rund dotarli najbardziej doświadczenie spośród wymienionych zawodników – Holta i Jabłoński.

Wyniki z Lublina:
1. Grzegorz Zengota – 13 (2,3,3,2,3)
2. Janusz Kołodziej – 13 (2,2,3,3,3)
3. Dawid Lampart – 11 (3,2,2,1,3)
4. Maciej Kuciapa – 10 (3,0,1,3,3)
5. Rune Holta – 9 (3,3,2,0,1)
6. Paweł Hlib – 9 (0,2,2,3,2)
7. Maciej Janowski – 8+3 (3,2,0,1,2)
8. Karol Baran – 8+2 (0,3,3,1,1)
——————————————–
9. Kamil Adamczewski – 8+1 (2,1,u,3,2)
10. Daniel Jeleniewski – 8+d (1,0,3,2,2)
11. Robert Miśkowiak – 6 (w,1,2,2,1)
12. Damian Adamczak – 5 (1,3,0,1,d)
13. Roman Chromik – 3 (2,0,1,0,0)
14. Mateusz Łukaszewski – 3 (0,0,1,2,0)
15. Tomasz Rempała – 3 (1,1,0,0,1)
16. Dawid Stachyra – 3 (1,1,1,-,-)
17. Ernest Koza – 0 (0,0)

Bieg po biegu:
1. Kuciapa, Zengota, Jeleniewski, Baran
2. Holta, Adamczewski, Stachyra, Miśkowiak (w)
3. Janowski, Kołodziej, Adamczak, Hlib
4. Lampart, Chromik, Rempała, Łukaszewski
5. Adamczak, Lampart, Miśkowiak, Jeleniewski
6. Zengota, Kolodziej, Stachyra, Chromik
7. Baran, Hlib, Adamczewski, Łukaszewski
8. Holta, Janowski, Rempała, Kuciapa
9. Jeleniewski, Hlib, Stachyra, Rempała
10. Zengota, Miśkowiak, Łukaszewski, Janowski
11. Baran, Holta, Chromik, Adamczak
12. Kołodziej, Lampart, Kuciapa, Adamczewski (u)
13. Adamczewski, Jeleniewski, Janowski, Chromik
14. Hlib, Zengota, Lampart, Holta
15. Kołodziej, Miśkowiak, Baran, Rempała
16. Kuciapa, Łukaszewski, Adamczak, Koza
17. Kołodziej, Jeleniewski, Holta, Łukaszewski
18. Zengota, Adamczewski, Rempała, Adamczak (d)
19. Lampart, Janowski, Baran, Koza
20. Kuciapa, Hlib, Miśkowiak, Chromik

Bieg dodatkowy o 7. miejsce:
21. Janowski, Baran, Adamczewski, Jeleniewski (d)

—————————————————————————————-

Wyniki z Piły:
1. Adrian Miedziński – 14 (2,3,3,3,3)
2. Sebastian Ułamek – 12 (2,3,2,3,2)
3. Mirosław Jabłoński – 11 (3,1,2,3,2)
4. Rafał Okoniewski – 10 (1,2,3,2,2)
5. Patryk Dudek – 10 (2,2,3,2,1)
6. Michał Szczepaniak – 10 (2,1,2,2,3)
7. Adam Skórnicki – 9 (3,2,0,1,3)
8. Piotr Protasiewicz – 8+3 (0,w,3,2,3)
——————————————–
9. Mikołaj Curyło – 8+2 (1,3,1,1,2)
10. Oskar Fajfer – 7 (3,3,0,u,1)
11. Paweł Przedpełski – 7 (1,1,1,3,1)
12. Adam Strzelec – 4 (3,w,1,d,-)
13. Krzysztof Pecyna – 3 (0,2,0,1,d)
14. Ronnie Jamroży – 3 (d,1,2,d,-)
15. Piotr Dziatkowiak – 2 (1,0,0,1,0)
16. Adrian Szewczykowski – 1 (0,d,1,d,d)
17. Marcin Wawrzyniak – 0 (0)
18. Mateusz Borowicz – 0 (d)

Bieg po biegu:
1. Skórnicki, Szczepaniak, Dziatkowiak, Pecyna
2. Strzelec, Dudek, Curyło, Protasiewicz
3. Jabłoński, Miedziński, Przedpełski, Jamroży (d/start)
4. Fajfer, Ułamek, Okoniewski, Szewczykowski
5. Ułamek, Dudek, Jabłoński, Dziatkowiak
6. Miedziński, Okoniewski, Szczepaniak, Protasiewicz (w/su)
7. Fajfer, Pecyna, Jamroży, Strzelec (w/u)
8. Curyło, Skórnicki, Przedpełski, Szewczykowski (d)
9. Protasiewicz, Jamroży, Szewczykowski, Dziatkowiak
10. Dudek, Szczepaniak, Przedpełski, Fajfer
11. Okoniewski, Jabłoński, Curyło, Pecyna
12. Miedziński, Ułamek, Strzelec, Skórnicki
13. Przedpełski, Okoniewski, Dziatkowiak, Strzelec (d/start)
14. Ułamek, Szczepaniak, Curyło, Jamroży (d/4)
15. Miedziński, Dudek, Pecyna, Szewczykowski (d/3)
16. Jabłoński, Protasiewicz, Skórnicki, Fafer (u/4)
17. Miedziński, Curyło, Fajfer, Dziatkowiak
18. Szczepaniak, Jabłoński, Borowicz (d), Szewczykowski (d)
19. Protasiewicz, Ułamek, Przedpełski, Pecyna (d/start)
20. Skórnicki, Okoniewski, Dudek, Wawrzyniak

Bieg dodatkowy o 8. miejsce:

21. Protasiewicz, Curyło

—————————————————————————————-

Wyniki z Opola:
1. Zbigniew Suchecki – 12 (3,3,3,w,3)
2. Damian Baliński – 11 (1,3,3,3,1)
3. Marcin Rempała – 11 (3,1,1,3,3)
4. Tobiasz Musielak – 10 (2,3,0,3,2)
5. Piotr Świderski – 10 (w,2,3,2,3)
6. Krzysztof Jabłoński – 10 (3,1,2,2,2)
7. Mateusz Szczepaniak – 10 (2,2,2,2,2)
8. Daniel Pytel – 9 (3,2,2,1,1)
——————————————–
9. Łukasz Jankowski – 8 (d,d,3,2,3)
10. Jakub Jamróg – 7 (0,3,1,3,w)
11. Stanisław Burza – 7 (2,2,2,1,0)
12. Mariusz Fierlej – 4 (1,1,1,1,-)
13. Michał Mitko – 3 (1,1,0,t,1)
14. Rafał Konopka – 2 (0,0,2)
15. Łukasz Sówka – 2 (2,0,-,-,-)
16. Kacper Woryna – 1 (0,0,1,0,0)
17. Michał Łopaczewski – 2 (1,0,d,1,0)
18. Artur Czaja – 0 (d,w)

Bieg po biegu:
1. Rempała, Burza, Łopaczewski, Woryna
2. Jabłoński, Fierlej, Szczepaniak, Jankowski (d1)
3. Pytel, Musielak, Baliński, Jamróg
4. Suchecki, Sówka, Mitko, Świderski (w/u)
5. Musielak, Burza, Jabłoński, Sówka
6. Suchecki, Pytel, Fierlej, Łopaczewski
7. Baliński, Świderski, Rempała, Jankowski (d3)
8. Jamróg, Szczepaniak, Mitko, Woryna
9. Baliński, Burza, Fierlej, Mitko
10. Świderski, Jabłoński, Jamróg, Łopaczewski (w/u)
11. Suchecki, Szczepaniak, Rempała, Musielak
12. Jankowski, Pytel, Woryna, Konopka
13. Jamróg, Jankowski, Burza, Suchecki (w/u)
14. Baliński, Szczepaniak, Łopaczewski, Czaja (d3)
15. Rempała, Jabłoński, Pytel, Konopka, Mitko (t)
16. Musielak, Świderski, Fierlej, Woryna
17. Świderski, Szczepaniak, Pytel, Burza
18. Jankowski, Musielak, Mitko, Łopaczewski
19. Rempała, Konopka, Czaja (w/u), Jamróg (w/u)
20. Suchecki, Jabłoński, Baliński, Woryna

Wyniki za: SportoweFakty.pl

Zobacz także:

Dodaj komentarz