Paweł Mizgalski: Zachowanie ciągłości zarządu leży w interesie klubu

wazne_mizgalski_3

Paweł Mizgalski wycofał swoją rezygnację z funkcji prezesa zarządu CKM Włókniarz SA, którą złożył w kwietniu bieżącego roku. Prezes postanowił zmienić zdanie z kilku powodów. Opowiedział również o wprowadzeniu nowych rozwiązań, m.in. organizacyjnych, które zostaną wdrożone w struktury spółki.

- Po rozmowach z członkami zarządu spółki, przedstawicielami rady nadzorczej oraz właścicielami doszedłem do wniosku, że w interesie spółki oraz samego klubu żużlowego pozostaje zachowanie ciągłości zarządu do zakończenia sezonu 2013 – oznajmił Paweł Mizgalski.

- Rozmowy dotyczyły organizacji zarządzania spółką oraz klubem żużlowym, nowego podziału kompetencji w samym zarządzie, jak również konieczności wprowadzenia kosmetycznych zmian w metodach i systemach zarządzania w całej spółce. Głębszej analizy na bazie dotychczasowych doświadczeń wymaga struktura organizacyjna oraz wynikające z niej zakresy obowiązków kierowników działów oraz pracowników spółki. Przewidujemy systematyczne wprowadzanie nowoczesnych metod zarządzania oraz kontroli wyników. Jestem przekonany, że planowane zmiany usprawnią funkcjonowanie spółki – kontynuował.

Poza obowiązkami wynikającymi z pełnienia funkcji prezesa spółki, Paweł Mizgalski zajmie się również koordynacją działów promocji i marketingu. - Najważniejsze zmiany zakładają, iż pełniąc funkcję prezesa zarządu, poza dotychczasowymi obowiązkami ogólnymi wynikającymi z KSH oraz statutu spółki zajmował się będę koordynacją działów promocji i marketingu, szczególnie w aspektach związanych z promocją marki oraz działu handlowego w aspekcie poszukiwania, pozyskiwania oraz obsługi partnerów biznesowych. Ze względu na moje dotychczasowe zaangażowanie w organizację FIM Monster Energy Speedway World Cup Event One (półfinału Drużynowego Pucharu Świata) w dalszym ciągu będę się zajmował koordynacją wspomnianego projektu.

Bardzo duży wpływ na zmianę decyzji prezesa było między innymi postępowanie kibiców klubu, którzy obdarzyli Pawła Mizgalskiego sporym zaufaniem. - Pragnę podkreślić, że olbrzymie znaczenie przy podejmowaniu decyzji o wycofaniu rezygnacji miało dla mnie wsparcie ze strony zawodników, sponsorów oraz kibiców Dospel CKM Włókniarz Częstochowa. Bardzo cenna, bo utwierdzająca w przekonaniu, iż podążamy właściwą drogą była opinia zawodników oraz całego sztabu szkoleniowego, którzy w prywatnych rozmowach wysoko oceniali współpracę i komunikację na linii Zarząd – Drużyna. Bardzo cenne były napływające do klubu od jego sponsorów i partnerów pozytywne oceny dotychczasowej współpracy, jak również perspektywa kolejnych wspólnych przedsięwzięć. Bardzo motywujące, mobilizujące ale także zobowiązujące było wsparcie ze strony kibiców, którzy wielokrotnie podkreślali zaufanie i wiarę w obecny Zarząd – powiedział Mizgalski.

Na koniec Paweł Mizgalski podkreślił, że ceni sobie współpracę z najważniejszymi osobami w spółce. - Wysoce cenię sobie dotychczasową współpracę z członkami Zarządu – Łukaszem Kowalskim oraz Eweliną Sukiennik, jak również z Panem Arturem Sukiennikiem, reprezentującym sponsora strategicznego klubu – firmę K.J.G. Company. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cel strategiczny, jakim jest rozbudowanie podstaw finansowania klubu żużlowego, a także cel sportowy, czyli podium Drużynowych Mistrzostw Polski 2013 – zakończył.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

  1. kalif pisze:

    Jak ja lubię te prezenty niespodzianki od Włókniarza :-). Pierwsze posypały się w sezonie transferowym, a teraz kolejny super prezent dla kibiców. Bardzo dobra decyzja Panie Pawle, cieszę się niezmiernie, że zostaje Pan z nami.

  2. Norb1t pisze:

    Super wiadomość. Pan Prezes jest na odpowiednim miejscu i niech tak zostanie. A teraz idziemy na stadion w niedzielę dopingować mocno, za tę nowinę i ostatnie niesprawiedliwe porażki! CKM!

Dodaj komentarz