O.S.T.R. gościł na meczu Włókniarza

wazne_kowaliostry

Podczas niedzielnego meczu z Lechmą Start Gniezno gościliśmy jednego z najbardziej znanych polskich raperów, Adama „O.S.T.R.” Ostrowskiego. Obecność „Ostrego” nie była przypadkowa. Mało kto bowiem wie, że kibicuje on Włókniarzowi od dobrych kilku lat. Ponadto „Ostry” czuwał nad pracami dotyczącymi tworzenia zdjęć do teledysku.

- W sobotę „Ostry” wraz z Dj’em Haem’em w częstochowskim klubie Rura zagrali koncert. Już podczas tego wydarzenia łódzki raper zapraszał uczestników koncertu na niedzielny mecz Włókniarza z Lechmą Start Gniezno. W niedzielę natomiast zjawił się na naszym stadionie wraz ze swoją najbliższą rodziną, żoną oraz synem. Po spotkaniu naturalnie zaprosiliśmy ich do parku maszyn, gdzie m.in. rozmawiali z zawodnikami. Największe wrażenie wywarło to na synu rapera, który fotografował się z żużlowcami. Jak się też okazało, mechanicy Emila Sajfutdinowa są fanami „Ostrego” i jego obecność wzbudziła u nich duże wrażenie – powiedział prezes Włókniarza, Paweł Mizgalski.

Łódzki raper był zafascynowany całą atmosferą, jaka towarzyszyła niedzielnemu spotkaniu Lwów z gnieźnieńskimi Orłami. Niewykluczone, że zawita on jeszcze w tym sezonie na ekstraligową batalię do Częstochowy. - „Ostry” wspominał mecze Włókniarza, które oglądał niegdyś na naszym stadionie, a nawet spotkania wyjazdowe, w których uczestniczył. W niedzielę był pod bardzo dużym wrażeniem publiki, która zasiadła na SGP Arenie Częstochowa, emocji, jakie towarzyszyły walce na torze oraz atmosfery. Był również pozytywnie zaskoczony tym, jak został przyjęty przez nas i częstochowskich kibiców. Fani rozpoznawali go na trybunach, prosili o autografy i wspólne zdjęcia. Generalnie „Ostremu” bardzo podobała się rodzinna atmosfera, jaka panuje podczas spotkań żużlowych. Na pewno nie była to jego ostatnia wizyta na meczu w Częstochowie – opowiedział prezes Mizgalski.

Co chyba najbardziej zaciekawi kibiców, wkrótce powstanie klip jednego z łódzkich raperów promowanego przez „Ostrego”, w którym motywem przewodnim będą sceny związane z Włókniarzem. Więcej na ten temat powiedział Paweł Mizgalski. - „Ostry” jest nie tylko muzykiem i kibicem Włókniarza, ale również producentem muzycznym. Obecnie pracuje nad projektem promocji jednego z częstochowskich raperów, “Sensiego”. Wraz ze wspomnianym dj’em Haem’em kręcą teledysk do jednej z piosenek, w którym udział wezmą częstochowscy żużlowcy. Pojawią się w nim m.in. obrazy fantastycznej częstochowskiej publiki oraz widok z kasku zawodnika podczas jazdy.

Wiceprezes Łukasz Kowalski, raper O.S.T.R. oraz jego syn, Jaś

Zobacz także:

Komentarze kibiców (1)

  1. Norb1t pisze:

    No fajnie, czekam na ten teledysk. Ostry z Hadesem dobrą płytę tworzą, ale jednak nie najlepszą w tym roku, to miejsce jest dla kogo innego. Super, że Ostry jest kibicem speedway’a przez to jeszcze bardziej zyskał u mnie szacunek.

Dodaj komentarz