Do Wrocławia z Czają i Łęgowikiem

logo_wtsspartawroclaw

W niedzielę odbędzie się 9. już runda zmagań o Drużynowe Mistrzostwo Polski. We Wrocławiu dojdzie do ciekawie zapowiadającego się spotkania. Miejscowa Betard Sparta podejmie Dospel Włókniarz Częstochowa. Menedżer Lwów, Jarek Dymek podjął już decyzję na temat formacji juniorskiej biało-zielonych, która wystąpi w niedzielnym spotkaniu. Do stolicy Dolnego Śląska udadzą się Artur Czaja i Hubert Łęgowik.

Artur Czaja i Hubert Łęgowik pozytywnie wypadli w ostatnim spotkaniu ligowym Dospel Włókniarza przeciwko Lechma Startowi Gniezno. Łącznie zdobyli 7 punktów i 2 bonusy. Jarek Dymek postanowił zatem dać po raz kolejny szansę występu młodym wychowankom Włókniarza. – Cieszę się, że nasi młodzi zawodnicy w pojedynku ze Startem pojechali zdecydowanie lepiej, niż we wcześniejszych meczach. Na pewno Artur Czaja potrzebował właśnie takiego pojedynku, w którym punkty zdobywał nie tylko w biegu dla młodzieżowców. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się także Hubert Łęgowik, który przez spory dystans w wyścigu dwunastym wraz z Griszą Łagutą wiózł za plecami uczestnika cyklu Grand Prix – Mateja Zagara. Właśnie para Czaja – Łęgowik po raz kolejny będzie tworzyć formację juniorską w naszym składzie w najbliższym meczu we Wrocławiu i najzwyczajniej w świecie niech robią swoje – poinformował menedżer biało-zielonych.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

  1. robert77 pisze:

    BLAMAŻ !!!! Mecz nie warty kasy za skłasd …. To były jaja chyba … ??!!! Chyba sprzedam bilety na Gorzów … Może za symboliczną 1zł… Nie mam zamiaru oglądać tylko Emila … Mam kolegę który sie juz dawno wyleczył z żużla w czewie !!! Trzeba to będzie olać bo szkoda nerwów … Liczyłem na walkę ale jej nie było … SZKODA !!!! Głowa Dymka musi spaść !!!!

  2. karmal pisze:

    Chłopaki trzymają równą formę !!

Dodaj komentarz