Radio Fiat zaprasza na transmisję z Wrocławia

wazne_fiat

Wszyscy kibice Włókniarza, którzy nie mają możliwości udać się na wyjazdowe spotkanie IX rundy Enea Ekstraligi do Wrocławia, będą mogli śledzić na bieżąco wydarzenia ze Stadionu Olmipijskiego. Relację na żywo przeprowadzi bowiem katolickie Radio FIAT, które nadaje na 94,7 fm. Pierwsze wejście na antenę z Wrocławia przewidziano na godzinę 15:45. Mecz rusza natomiast o godzinie 16:00.

Transmisja zostanie zrealizowana dzięki następującym darczyńcom:
- Firma RAK – zajmuje się sprzedażą, naprawą i wynajmem wózków widłowych

www.rak.net.pl

- Linex – producent linek i cięgien motoryzacyjnych

www.linex.com.pl

- Firma Gregor – hurtownia materiałów budowlanych oraz producent listew wykończeniowych do glazury i paneli

www.gregor-profile.pl

Transmisji można również słuchać w internecie. Odnośnik do internetowego stream’u znajdziecie Państwo na stronie Radia FIAT – www.radiofiat.com.pl

Zobacz także:

Komentarze kibiców (9)

 1. punk666 pisze:

  Nawet modły nie pomogły!

 2. Bartek_Czewa pisze:

  To sie popisali holta i jensen co to za transfery taiski na pewno by nie odmowil czy tez artiom eh szkoda sie rozpisywac…

 3. quazi pisze:

  Leżącego się nie kopie , ale zastanawia mnie jedno ? dlaczego podpisano kontrakt z Holtą ,który zawodził w Zielonce ,co niektórzy mają słabą pamięć co do jego osoby jak i zachowania ! jako jedyny wziął kasę po śmierci ukochanego ojca św.J.Pawła 2 kiedy to ogłoszono żałobę i odwołano mecze,już nie wspomnę o konflikcie z poprzednim zarządem i opluwaniu naszego klubu przez pseudo rodaka .Tyle pieniędzy wyłożono na M.J.J a Artiom Łagutu aż prosił się o jazdę we Włókniarzu już nie wspomnę o Taiu ,a teraz zbieramy żniwo posunięć zarządu .Myli się ten kto myśli że Holta jak i Szombierski odbudują się ,raczej na dno poprowadzą ,sam Emil i Grisza nie dadzą rady .Szkoda tylko tych wiernych kibiców ich wiary we Włókniarza bo taki blamaż nie powinien mieć miejsca i niech wreszcie zajmą się szkoleniem juniorów na przyszłość bo od lat ich nie mamy , od czasów Osumka i Ułamka żadnego nie było a tylko falka kitu wciskana wiernym kibicą .

 4. FIREBLADE pisze:

  heh to jest śmieszne co oni robią!!!Tylko Emil równy a reszta do bani.Każdy start przegrany.Dymek i Drabik to nic nie robią tylko kase biorą a z taką postawą jak dzisiaj to aspiracje medalowe prysnęły jak bańka mydlana.Jak nie będzie startów to w tym roku na pewno spadek będzie.Być może to by ich czegoś nauczyło!

  • karmal pisze:

   GŁOWY POWINNY POLECIEĆ PO TYM MECZU !!
   Jak nie polecą tzn. że pieniądze sponsorów idą w błoto i dalej będzie dziadowanie !!

   Wszystkie starty przegrywać? U nas na torze wcale nie jest lepiej… :/
   Ileż k… można !?!!?

 5. ali_g pisze:

  Wstyd i hańba. Co wy robicie -nasz kochany Włókniarz hańbicie.
  To nie była porażka to był wstyd na całą Polskę.
  Oprócz Emila nikt nie pojechał. Grisza nierówny i te jego defekty na ostatnim miejscu. MJJ kolejny mecz bez fajerwerków (za 1,5 mln powinien więcej dawać z siebie). Rysiek brak mi słów. Kolejny mecz pierwszy bieg i nasza silna para 5-1 w plecy. Szumina tragedia zresztą jak juniorzy.

  Kolejny mecz w składzie muszą być zmiany. Proponuję zestawienie z Jabłkiem i 3 juniorami.
  9. MJJ
  10. Jabłko
  11. Grisza
  12. Czaja
  13. Emil
  14. Łęgi
  15. Strzelec

 6. quazi pisze:

  Szkoda słów !!!! już nie chodzi o porażkę ale jej rozmiar ? Rycerze którzy mieli walczyć o medale a poziomem reprezentują drugą ligę.Pretensji jedynie nie można mieć do Emila ,a reszta ? nadzieje jeszcze w Griszy bo Holta powinien zakończyć karierę wraz z Szombierskim .Przykro się pisze takie komentarze i naprawdę nie chodzi o porażkę ale to co zaprezentowali jeźdźcy z Lwem na piersi ,szkoda że ten Lew to jak wyliniały kotek .

 7. karmal pisze:

  nie da się tego słuchać… ale nie ze względu na komentarz tylko ze względu na postawę naszych jeźdźców :((

Dodaj komentarz