Rafał Malczewski wciąż poobijany

wazne_malczewski_rafał

Źle dla Rafała Malczewskiego zakończyły się zawody półfinału Srebrnego Kasku, które rozegrane zostały w Lublinie. Oddany barwom częstochowskiego Włókniarza „Komar” nie jest obecnie w stanie rywalizować w zawodach ekstraligowych. Utrudnia to również pole manewru kierownictwu zespołu.

Rafał Malczewski, który wystąpił dotychczas w trzech spotkaniach częstochowskiego Włókniarza w Ekstralidze w tym sezonie, upadł w półfinale SK w minionym tygodniu. „Komar” musiał jednak przejść kompleksowe badania w szpitalu, które wykazały silne stłuczenie biodra. Sam zainteresowany próbował swoich sił na motocyklu, ale wraz z lekarzami uznano, że Malczewskiemu przyda się dłuższy odpoczynek.

Niestety kontuzja Rafała Malczewskiego, legitymującego się KSM-em rzędu 2,50, uniemożliwia pole manewru kierownictwu zespołu ekstraligowej drużyny. Niebawem jednak wychowanek Włókniarza powinien być zdolny do jazdy i w pełni sił móc przystępować do zawodów ligowych.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (5)

 1. fanka CKM Włókniarz pisze:

  widziałam Rafała na Promenadzie w Częstochowie wczoraj w środę 29 no i nawet dobrze wyglądał

 2. Norb1t pisze:

  Ehh no ja wierzę w Szuminę, ale uważam że trzeba dać mu odpocząć, dzisiaj skoro Komar nie może jechać to i Miras nie może niestety, to wystawiłbym Strzelca pod 12, albo Borysa. Jednak patrząc za okno widać chmury, które zapowiadają duży deszcz, prognozy z resztą takie były i już u mnie zaczęło padać, ale może nie będzie to ulewa.

 3. laboutin pisze:

  Czyli znowu Szombierski!? to w takim bądź razie mnie z rodziną na meczu nie będzie. Stanowczo protestuję przeciwko wystawianiu tego pozbawionego ambicji człowieka do składu! Już wolę oglądać trio Strzelec/Czaja/Łęgowik niż tego olewusa.

  Myślę że wielu po takiej informacji zrezygnuje z dzisiejszego meczu.

  Liczę że zmądrzejecie przed niedzielnym spotkaniem.

  • Pedzik92 pisze:

   Ahahaha, ja to Was nie kminie czasami. Protestować to możesz pod klubem, a nie w taki sposób. Idziesz dla drużyny, no chyba że ja się mylę i co innego wiedzie Cię na stadion. Ale każdy ma swoje priorytety.
   W Toruniu jest Gollob no i jakoś chodzą, chociaż były protesty.
   Jak nie było takiego szału na żużel kiedy walczyliśmy o utrzymanie, przynajmniej mniej narzekania było :)
   PS. I tak pewnie meczu dzisiaj nie będzie.

  • fanka CKM Włókniarz pisze:

   ja jestem na kazdym meczu nawet jak przegrywają i słabszych zawodników dają

Dodaj komentarz