Oświadczenie Rady Nadzorczej klubu

wazne_druzyna2013

Rada Nadzorcza CKM Włókniarz SA zdecydowała się wydać oświadczenie dotyczące czwartkowego artykułu, jaki pojawił się na łamach Gazety Wyborczej. Treść oświadczenia prezentujemy w dalszej części informacji.

OŚWIADCZENIE

Odnosząc się do zamieszczonego w Gazecie Wyborczej w dniu 06.06.2013 artykułu dotyczącego zaprzestania współpracy Częstochowskiego Klubu Motocyklowego Włókniarz S.A z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Częstochowie, Klub pragnie wyjaśnić, iż nigdy nie zamierzał i nie zamierza zaprzestać współpracy z podopiecznymi MOPS w Częstochowie oraz wciąż pozostaje otwarty na pomoc potrzebującym dzieciom z biednych rodzin, a także osobom niepełnosprawnym.

Nie może jednak dochodzić do sytuacji, w których dobra wola Klubu jest nadużywana przez Pana Macieja Hasika. Podczas ostatniego meczu z Betardem Spartą Wrocław, wykorzystując swoją funkcję pracownika MOPS, Pan Maciej Hasik, który posiada identyfikator uprawniający do swobodnego poruszania się po obiekcie Arena Częstochowa w trakcie meczów, wprowadzał nieuprawnione osoby do pomieszczeń technicznych klubu. Z pomieszczeń tych korzystać mogą wyłącznie pracownicy oficjalnego partnera Enea Ekstraligi Żużlowej – telewizji NC+, natomiast osoby, które dostały się do tych pomieszczeń za sprawą Pana Hasika, nie tylko utrudniały pracę przedstawicielom telewizji, lecz także spożywały alkohol wraz z Panem Hasikiem. Zatrzymani przez ochronę, znajomi Pana Hasika bezpodstawnie powoływali się na koneksje z Wiceprezesem Łukaszem Kowalskim.

CKM Włókniarz S.A. w dalszym ciągu wyraża chęć współpracy z MOPS oraz innymi ośrodkami, jednak prosi o nienadużywanie przywilejów przez osoby reprezentujące wszystkie instytucje z Nami współpracujące.

Rada Nadzorcza
CKM Włókniarz S.A.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (2)

  1. magmac77 pisze:

    jak zwykle pretekst biedne dzieci, a samemu się korzysta i wódę chla. Fajne oświadczenie podoba mi się, niech się burak wstydzi

  2. netoperek pisze:

    No to w końcu kto ma owe przywileje w praktyce? Niepełnosprawne dzieci, czy pracownicy i kolesie MOPS-u?

Dodaj komentarz