Konkurs zakończony. Przyjdź na mecz i dowiedz się, czy wygrałeś!

wazne_sajfutdinow1

Konkurs, w którym do wygrania są dwa bilety Super VIP na Grand Prix Polski w Gorzowie ufundowane przez firmę Eurospeed, jednego z głównych sponsorów Emila Sajfutdinowa, zakończony! Łącznie otrzymaliśmy od Państwa 127 maili, ale tylko 25 zawierało poprawną odpowiedź.

Przypominamy, iż by wziąć udział w losowaniu wejściówek należało poprawnie rozwiązać poniższe zadanie:

Opisz debiut Emila Sajfutdinowa w zawodach ligowych na torze w Częstochowie. Podaj ich datę, liczbę startów, w których Rosjanin wziął udział, ilość punktów przez niego zdobytych oraz wiek zawodnika w dniu owego spotkania.

Prawidłowa odpowiedź brzmi:

Emil Sajfutdinow po raz pierwszy w meczu ligowym na częstochowskim torze wystąpił 7 maja 2006 roku jako reprezentant bydgoskiej Polonii. Na torze pojawił się raz i nie zdobył punktów. W dniu spotkania liczył 16 lat i 193 dni.

Osoby, które udzieliły poprawnej odpowiedzi mają szansę na jedną z dwóch wejściówek. Losowanie odbędzie się po 7. biegu meczu Dospel CKM Włókniarza Częstochowa ze Stelmet Falubazem Zielona Góra, które już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrane na SGP Arenie Częstochowa. Start o 18:30! (18:00 – próba toru, 18:15 – prezentacja)

Zobacz także:

Komentarze kibiców (3)

  1. Damiano1946 pisze:

    Kolejna kompromitacja ,,pretendentów do medali” – za bardzo napompowany balonik przed sezonem właśnie pękł, nasza rosyjska ,,gwiazda” ponownie zawodzi. MJJ jak widać okazał się transferowym niewypałem,nachodzi mnie myśl czy w najbliższym meczu w Gnieźnie właśnie za tego asiora nie wystawić Mirka Jabłońskiego( w końcu to jego macierzysty tor) .Na pewno dziennikarze biją się teraz w pierś , że przed startem ligi orzekli Włókniarz królem polowania. Jak widać problem nie leży po stronie szkoleniowców, lecz tylko i wyłącznie w naszych zawodnikach.Współczuję tylko kibicom , którzy przyszli oglądać ten wstydliwy dla nas pojedynek , ja się zastanawiam czy w ogóle przyjść na kolejny mecz w wykonaniu naszego kabaretu o nazwie Włókniarz .Sobie, zawodnikom , a przede wszystkim kibicom życzę utrzymania się w lidzę :)

  2. quazi pisze:

    masz rację Robert ,zawodnik tej klasy nie powinien tak się zachowywać ze lepsze silniki zostawia na imprezy które są dla niego ważne a nie Włókniarz ,świadczy tylko o nim ,zero zaangażowania i jak tu płacić za bilet i patrzć na takiego cwaniaka ?

  3. robert77 pisze:

    Ale wstyd!!!! Gwiazdy nie pojechały … Jednak trzeba się leczyć z żużla w czewie !!!! Ja tam nie zawitam juz !!!!! To była znów kompromitacja ! Gdzie te gwiazdy !!! A Emil oszczędza na silnikach !!!!!!

Dodaj komentarz