Poniedziałkowy mecz ze Stalą odbędzie się!

wazne_druzyna2013

W duńskim Esbjergu po raz drugi odwołano zawody półfinału eliminacji do przyszłorocznego Grand Prix, w których startować będą trzej żużlowcy z Gorzowa – Krzysztof Kasprzak, Niels Kristian Iversen i Linus Sundstroem. Terminem rezerwowym miał być poniedziałek, jednak oficjele z FIM-u podjęli decyzję o zmianie terminu zawodów oraz ich gospodarza. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by poniedziałkowy, zaległy mecz pomiędzy Dospel Włókniarzem Częstochowa a Stalą Gorzów się odbył! Próba toru o godzinie 18.00.

- Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie decyzji FIM w sprawie zawodów w Esbjergu. Zawody zostały całkowicie anulowane, a ich nowa data i miejsce mają być podane w nadchodzącym tygodniu. W związku z tym nasze spotkanie ze Stalą Gorzów jest niezagrożone. Potwierdził nam to również gorzowski klub – powiedział prezes Włókniarza, Paweł Mizgalski.

Zobacz także:

Komentarze kibiców (5)

 1. Koster pisze:

  Jest na nsport transmisja z tego meczu?

 2. maciek_szcz10 pisze:

  Jesteście pewni, że się odbędzie? :D Przy takich opadach to raczej nie… No chyba, że w jakiś sposób zabezpieczyliście tor prze taką ilością wody

 3. Wojtas pisze:

  Pojechałem sobie z rana kupić bilety na mecz z Gorzowem i oczywiście podejście profesjonalne do kibica , który w jakimś ułamku sponsoruje klub przez zakup biletów , jest bardzo wysokie u pani sprzedającej bilety na mecz która pokierowała mnie również w odpowiednie miejsce w celu zakupienia biletów na DPŚ w lipcu no i tam JUŻ PROFESJONALIZM PAŃ SIĘ SKOŃCZYŁ BO RAZ ŻE W BIURZE 5 OSÓB ROBI IDENTYFIKATOR NA MECZ , ZNACZY JEDNA ROBI RESZTA STOI I GAPI SIĘ JAK DEBILE , po pytaniu czy można kupić bilety usłyszałem że nie w dniu meczu więc wróciłem do przemiłej pani gdzie wcześniej kupiłem bilet na mecz i tam usłyszałem że bilety na DPŚ już dziś sprzedawali !!!!
  DZIĘKUJE KLUBOWI ŻE TAK SKUTECZNIE WALCZY SIĘ Z POTENCJALNYM “mini” SPONSOREM KLUBU KTÓRY CHCIAŁ IŚĆ NA ZAWODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Neymar pisze:

  Wszyscy na stadion!!

Dodaj komentarz